CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Колку деца сакате да имате?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next

Колку деца сакате да имате?
Едно(1)
0%
 0% [ 0 ]
Две(2)
67%
 67% [ 8 ]
Три(3)
17%
 17% [ 2 ]
Повеќе(наведи колку)..
16%
 16% [ 2 ]
Општо гласови : 12
 

АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Колку деца сакате да имате?   Пон Ное 17, 2008 5:13 pm

повелете
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Пон Ное 17, 2008 5:44 pm

cheers cheers cheers Многуууууу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Пон Ное 17, 2008 5:54 pm

машко и девојче Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Пон Ное 17, 2008 7:57 pm

две девојчиња -близначиња...ама тоа кога ке имам 28 години
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Пон Ное 17, 2008 8:08 pm

Двечки .. момче и девојче најарно е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Пон Ное 17, 2008 8:11 pm

да ама кога ке потпораснат ке се караат стално-жив доказ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Пон Ное 17, 2008 8:14 pm

Ane напиша:
да ама кога ке потпораснат ке се караат стално-жив доказ

е да така си е сите се караат,па посебно ако се од ист пол полошо ќе биде,може и да се степаат за дечко или девојка хаха

затоа според мене најарно е да се машко и женско да има едно на мене што ќе личи и едно на жена ми хехех

инаку најбитно е да бидат живи и здрави и паметни хаха tongue и весели како мене(за моите деца мислам) lol! jocolor
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Сре Ное 19, 2008 11:32 pm

Dimce* напиша:


инаку најбитно е да бидат живи и здрави и паметни хаха tongue и весели како мене(за моите деца мислам) lol! jocolor

Па за твоите де, та за кои други..хахахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Чет Ное 20, 2008 6:33 pm

Јас би сакал три нека не има што има врска ххахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Чет Ное 20, 2008 11:43 pm

jas sakam da imam 4 dve mashki dve zenski ihihihiiihihihih zatoa shto jas sum sama sakam oni da imaart drushtvo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Пет Ное 21, 2008 2:23 pm

tamara напиша:
jas sakam da imam 4 dve mashki dve zenski ihihihiiihihihih zatoa shto jas sum sama sakam oni da imaart drushtvo


е убаво е и таа опција...јас се сложувам,ама треба да бидат многу сложни,а не да се кољаат меѓу нив ко животни за едно парче леб или некои такви ситници ххаха Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Пет Ное 21, 2008 3:55 pm

Dimce* напиша:

е убаво е и таа опција...јас се сложувам,ама треба да бидат многу сложни,а не да се кољаат меѓу нив ко животни за едно парче леб или некои такви ситници ххаха Basketball
нема што да се карат тамара ќе им даде на сите 4ри по едно Surprised
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Саб Ное 22, 2008 1:06 am

ne znam mozebi i da se karaat ponekogash i jas sakam da se karam so nekoj
da podelam so nekoj neshto pa makar i parce leb... ne e bitno shto veruvajte teshko e da bidesh sam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Саб Ное 22, 2008 1:30 am

tamara напиша:
ne znam mozebi i da se karaat ponekogash i jas sakam da se karam so nekoj
da podelam so nekoj neshto pa makar i parce leb... ne e bitno shto veruvajte teshko e da bidesh sam
епа и кавгите секогаш не се за лошо .. тие се и добромнамерни .. сто пати поубаво ќе биде кога си со некој друг а не сам т.е кога имаш брат или сестра
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Саб Ное 22, 2008 3:01 pm

не би се карале за парче леб ако си има богат маж аххахаха Smile секој ќе си има парче леб па ќе нема за што да се караат SmileWink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Саб Ное 22, 2008 6:04 pm

[G]irL4[E] напиша:
не би се карале за парче леб ако си има богат маж аххахаха Smile секој ќе си има парче леб па ќе нема за што да се караат SmileWink
зошто мора да се има богат маж ... па жената нека биде богата и лесно е и 10 деца да има
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Саб Ное 22, 2008 9:59 pm

абе не е битно,важно е да се живи и здрави
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 29
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Нед Ное 23, 2008 12:10 am

со ако е богат мажот ако нема ни тронка почит спрема децата и тебе како негова жена, уште еден доказ како вие девојките размислувате дека секој сака да земе богат маж па без разлика дали е со љубов или не битно е да има пари па се друго ќе си дојде а......ц ц ц
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Нед Ное 23, 2008 12:32 am

се зезам само...и жената ако е богата ќе има ист ефект хехе

Намерно го напишав тоа, знаев дека некој така ќе реагира хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Пон Ное 24, 2008 4:53 pm

алал да ти е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Пон Ное 24, 2008 9:49 pm

ххиххиииихи чест ми е да ги зезам оние што брзо избувнуваат Razz

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Вто Ное 25, 2008 3:15 am

[G]irL4[E] напиша:
ххиххиииихи чест ми е да ги зезам оние што брзо избувнуваат Razz

е после магде ќе викаш помош и ќе праќаш сигнали до скопјани да дојдат да те спасат,али пази да не претераш...хаха зашо тешко дека ке те спасиме од љутковците хехе

инаку најубаво е да имате едно и да му пружите се и сешто ако е послушно нормално хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Вто Ное 25, 2008 3:21 am

ее диме ако размислуваат сите како тебе...депопулација депопулација до немајкаде ќе се појави во земјава. Треба да има најмалку две да го заменат бројот на родителите, а и повеќе за да се зголеми прирастот!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Нед Ное 30, 2008 11:31 am

Е убаво ти кажа сега хах..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanaaaaaБрој на мислења : 8
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Пон Дек 01, 2008 4:42 pm

хехе па сакам да иам 3 деца,(2 женски 1 машко).
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку деца сакате да имате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: