CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Колку деца сакате да имате?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2

Колку деца сакате да имате?
Едно(1)
0%
 0% [ 0 ]
Две(2)
67%
 67% [ 8 ]
Три(3)
17%
 17% [ 2 ]
Повеќе(наведи колку)..
16%
 16% [ 2 ]
Општо гласови : 12
 

АвторПорака
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Чет Дек 04, 2008 7:02 pm

тие што имаат брат,сакаат сестра,тие што имаат сестра сакаат брат.
е ај сега?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Чет Дек 04, 2008 11:41 pm

еве сега пример ... ане ти имаш брат а сакаш да имаш сестра и кога би имала сестра пак нема да ти биде погодено
Јас имам брат ии арно ми е не ми треба сестра
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Пет Дек 05, 2008 12:41 pm

ја сакам да иам 2 деца и тоа едно машко и едно женско Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Нед Дек 07, 2008 1:09 am

сакаааам 5 деца.... хехех многу ми е мерааакк ама ипак да се сдрави и зиви .... пред се... Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Нед Дек 07, 2008 4:32 pm

ехее градинка хехехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unFaiThFul giRL*

avatar

Female Број на мислења : 17
Registration date : 2009-12-08

ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   Вто Дек 08, 2009 6:11 pm

Najuboo 2. Mushko & Zensko! [:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Колку деца сакате да имате?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку деца сакате да имате?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: