CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што слушате пред спиење??

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Што слушате пред спиење??   Пон Ное 17, 2008 5:34 pm

Јас обично Тоше и малце рок..вие?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Пон Ное 17, 2008 5:42 pm

Интересна тема .. зависи кога сум тажна пуштам енрике а така ќе оставам тивко нешто што ќе се падне и слушам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Пон Ное 17, 2008 6:04 pm

Тоше и класична музика. Некогаш и некои композиции што сум ги свирела и сум ги снимила.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Пон Ное 17, 2008 6:05 pm

[G]irL4[E] напиша:
Тоше и класична музика. Некогаш и некои композиции што сум ги свирела и сум ги снимила.
A ? што не се пофалиш Razz ајде одма во Фалбаџии !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Пон Ное 17, 2008 6:06 pm

Не we... Smile најчесто не се во мое авторство песните ама си ги препејувам, поточно ги пресвирувам SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Пон Ное 17, 2008 7:58 pm

пред спиење некои приспивни-поубаво да заспијам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Пон Ное 17, 2008 8:23 pm

[G]irL4[E] напиша:
Не we... Smile најчесто не се во мое авторство песните ама си ги препејувам, поточно ги пресвирувам SmileSmile
е ако де пак се твоја изработка Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Сре Ное 19, 2008 11:23 pm

синоќа слушав музика на телефон и сум заспала без да го искључам така да батеријата очекувано испразнила а алармот не ми заѕвони! Многу фајде од музика пред спиење ..хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Чет Ное 20, 2008 1:55 am

Е ако де ... јас кога ќе пуштам мјузик на компјутерот секогаш го оставам вклучен ... а и така по цел ден не го исклучувам .. то је то
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Саб Ное 22, 2008 2:49 pm

подобро на пц отколку на мобилен, ете ми едно школо за друг пат хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 2:24 am

[G]irL4[E] напиша:
подобро на пц отколку на мобилен, ете ми едно школо за друг пат хехе
да бе да .. инаку да знаете дека е многу убаво да слушате нешто од Пинк пред да си легнете хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 2:39 am

ќе ми експлодира главата после цела ноќ хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 2:52 am

каков пинк какби бакрачи,слушајте го аца лукас и тоа на тивко онака и уживајте во неговите песни...јас понекогаш скоро повеќето спијам цела ноќ со песни од радио... сепак зона или фолк радио.... а понекогаш како овој пат планирам да со дослушам неколку песнички од аца лукас и да му ја легнам...и да заспијам како јагненце хехе Sleep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 2:56 am

[G]irL4[E] напиша:
ќе ми експлодира главата после цела ноќ хаха
па тоа е поентата хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 3:01 am

лајк д поинт хехеххе
а диме, што да ти кажам...само напред. јас се исипувам кога го слушам аца понекогаш..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 4:24 am

Џоџо од овој концертов се промени во однос на музиката хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 4:25 am

нее...отсекогаш си е таков...само глумеше Smile заспиена страст тлееше во него хахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 4:27 am

[G]irL4[E] напиша:
нее...отсекогаш си е таков...само глумеше Smile заспиена страст тлееше во него хахха
крие крие .. ама му пукна тоа од внатре неможе да се чува толку долго .. хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 4:28 am

изби на површина се вика тоа...ај биди малце поетична не ме разочаравај Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 4:36 am

[G]irL4[E] напиша:
изби на површина се вика тоа...ај биди малце поетична не ме разочаравај Smile
не не .. не сум мотивирана ... мотивацијата не доаѓа кога сакаш ти .. туку таа сама извира од дното на душата и кога мирно седиш во зимска вечер таа ќе тропне на вратата од твојата главичка а мислите како капки дожд ќе паѓаат полека и ќе се нижаат на белата постела
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 4:37 am

ми личиш на џоџо вака кога збориш...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 4:41 am

[G]irL4[E] напиша:
ми личиш на џоџо вака кога збориш...
не ме бива?

инаку баш сега пред спиење слушам нешто балада
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 4:42 am

што балада?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 4:44 am

И јас грешка се изразувам
My heart will go on
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   Вто Ное 25, 2008 4:45 am

ај постави видео ако сакаш...ја немам на пц а ме мрзи да ја барам песната Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што слушате пред спиење??   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што слушате пред спиење??
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: