CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Counter Strike 1.6

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Counter Strike 1.6   Сре Окт 22, 2008 9:18 pm

Koj e najdobar CS 1.6 Klan spored vas ? Spored mene e SK !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike 1.6   Сре Окт 22, 2008 9:18 pm

и заборавив , доколку имате проблем со кантерот , обратете ми се мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Counter Strike 1.6   Чет Окт 23, 2008 11:42 am

hehe se znae koj e najdobra klan vo mk bideki broi i najmnogu clenovi i povekete od niv se nateprevaruvat po turnirite...hehe pozz do tebe
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike 1.6   Чет Окт 23, 2008 11:58 am

леле кантер не сум играл со години...соте ти треба некој ден да ми инсталираш ботови хх пошо јас сум најголем бот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike 1.6   Чет Окт 23, 2008 12:30 pm

хахахаа ... нема проблем king
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ile-shorty

avatar

Male Број на мислења : 14
Age : 26
Локација : pred PC
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike 1.6   Вто Ное 04, 2008 12:31 am

иво од кога не си играл кантер?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ile-shorty

avatar

Male Број на мислења : 14
Age : 26
Локација : pred PC
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike 1.6   Вто Ное 04, 2008 12:32 am

Гостин напиша:
hehe se znae koj e najdobra klan vo mk bideki broi i najmnogu clenovi i povekete od niv se nateprevaruvat po turnirite...hehe pozz do tebe
е кој е де Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Counter Strike 1.6   

Вратете се на почетокот Go down
 
Counter Strike 1.6
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Компјутери и технологија :: Игри-
Отиди до: