CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Кире Лазаров

Go down 
АвторПорака
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Кире Лазаров   Вто Ное 18, 2008 4:02 pm

Дефинитивно најдобар Македонски Ракометар !!! но не за џабе...... Погледнете....

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кире Лазаров   Вто Ное 18, 2008 4:19 pm

баш сакав да ја отворам оваа тема за нашиот најдобар
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кире Лазаров   Вто Ное 18, 2008 4:38 pm

Ништо извини да знаев дека сакаш да ја отвориш темава ке ти ја отстапев хахах Smile иначе ме испровоцира тоа за Балич си вика него да го има а нашиот Кире хахах нема шанси и така испадна


Последната промена е направена од @komita@ на Вто Ное 18, 2008 4:45 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кире Лазаров   Вто Ное 18, 2008 4:44 pm

епа ако сакате да одите со него а светско првенство во ракомет(мажи)2009-собирајте паковки од дорина чоколади...плус си јадеш...плус можеш да идеш со него..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кире Лазаров   Чет Ное 20, 2008 12:26 am

ете паметен совет Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кире Лазаров   Саб Ное 22, 2008 10:09 pm

ее јас сум во тек.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кире Лазаров   Пон Јан 19, 2009 9:01 pm

Кире Лазаров се докажа на денешниов натпревар ... прекрасно одиграно
Браво Кире ! Такви јунаци како тебе ни требаат нам Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кире Лазаров   Пет Фед 06, 2009 12:39 am

За Кире Лазаров и за сите момци-јунаци кои играа во Хрватска само едно големо БРАВО тоа е секоја чест одлично одиграаа и не представија пред светот во вистинско светло како Македонија а се разбира тука нема да ги изоставам и навивачите кои навиваа на секој натпревар од срце и беа многубројни како светското да е во Македонија Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кире Лазаров   Пет Фед 06, 2009 12:42 am

Посебно за Кире сакам да кажам дека како најдобар стрелец во историјата на ракометот со постигнати 92 гола (барем така мислам дека е) им покажа на сите од светов дека Македонија постои и дека треба да научат каде се наоѓа на картата бидејки допрва тие ке претрпуваат порази од нас и ке не памтат засекогаш . Дефинитивно одиграа прекрасно секоја чест cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кире Лазаров   Нед Фед 22, 2009 12:25 pm

вчера играше за „Загреб“ во натпреварот Загреб - Целје!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кире Лазаров   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кире Лазаров
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Спорт :: Ракомет-
Отиди до: