CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Дотааааа Ал Старс

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Дотааааа Ал Старс   Сре Окт 22, 2008 9:21 pm

Дали играте Дота ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Сре Окт 22, 2008 9:23 pm

не сум ни слушнала за таа игра.За што се работи?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Сре Окт 22, 2008 9:33 pm

епа вака .. таа е слична на World oF Warcraft , има херои , се купува , се склопува , се креваат левели , борба помеѓу хероите и крајна цел е уништување на тронот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Сре Окт 22, 2008 9:44 pm

значи не е мој тип...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Чет Окт 23, 2008 11:48 am

а која игра ја играш тии млада дамо ? Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Чет Окт 30, 2008 7:02 pm

не сум ја играла ама гледав еден другар како ја игра и ич не ми е интересна незнам вие маскиве сто сте се распалиле толку по играва Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Чет Окт 30, 2008 7:03 pm

епа моментално само Дота и Кантер Страјк 1.6 е актуелно т.е најпопуларните игри во светов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Чет Окт 30, 2008 7:22 pm

епа добро а вие ги играте зошто се популарни или зошто ви се свиѓаат? lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Чет Окт 30, 2008 7:27 pm

На почеток ја играв Дота многу али ја откажувам сеа ЦС 1.6 играм само . инаку играм од ја шо ја сакам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Чет Окт 30, 2008 9:21 pm

ок мило ми е што играш игра што ја сакаш позз Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Чет Окт 30, 2008 11:37 pm

Ц.ц.Ц значи машките незнам како може да играте такви игри ... замислени чудовишта некои ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Чет Окт 30, 2008 11:46 pm

а вие играте ... хмммммм ?! барбики ? ^o)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Пет Окт 31, 2008 12:03 am

хехех баш играме игри со барбики хехее според мене игрите се многу глупа работа тие се претезно за мали деца не треба толку да се замарате со една игра и да живееш во светот на фантазијата се нервирате непотребно за некое шудовиште мислам ваше право али живејте во реалноста и сватете дека такви шуда во реалниот живот не постојат позз Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Пет Окт 31, 2008 12:04 am

убо размислуваш .. али јас играм заради забава .. доколку некој кини жифци заради игра .. shtrrtrtrtraaaaknaT e Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Пет Окт 31, 2008 12:35 am

Игрите го затапуваат мозокот. Кога ќе се внесеш во виртуелниот свет, забораваш на се’ околу тебе. Затоа не преферирам игрици на ПЦ иако понекогаш ќе ја отворам иконата на симс 2, што ја снимила сестра ми на компјутер. Ама жива зараза е и тоа, така да избегавам. Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Пет Окт 31, 2008 12:46 am

jas ne igram mnopgu mnogu a i igrite ne go zatapuvaat mozokot daleku od toa samo istoto vreme moze da se potrosi vo pravenje na nesto pametno hehe
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Пет Окт 31, 2008 1:45 am

Е тоа де...не го затапуваат ама не го ни користат многу многу Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Пет Окт 31, 2008 3:28 pm

па компјутерот не е само за игри бидејќи повеќето го користат само за тоа ... туку наместо да си трошите и време и нерви на некој посебен свет можете да правите нешто попаметно ... еве на пример може да се дружиме овде Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ile-shorty

avatar

Male Број на мислења : 14
Age : 27
Локација : pred PC
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Вто Ное 04, 2008 12:37 am

[G]irL4[E] напиша:
Е тоа де...не го затапуваат ама не го ни користат многу многу Smile
е баш мнг се лазите оти за дота треба мнг да мислис со да споиш за другиот тим да не победи инаку во кантер страјкот нема мнг мислење али сепак јас покето сум на кс 1.6 а повеќе ја преферирам ДОТА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   Саб Ное 08, 2008 8:01 pm

epa videte vaka...definitivno edna od igrite koi ne mi se svigaat...ne sum golem fanatik za igri (pojke za muzika bi otkolu za ova Very Happy) ali ovaa dota...e ziva zaraza...IMALO GOSPOD JA DA NE SUM "ZARAZENIOT" od igrava:D. Stvarno i ja ne znam sto se gleda u vaa igra ali toa e...eden skolski polude koga deze 70ka Very Happy...mu se chudev....tolku ne bi bil radosen koga bi izlegol so...Elena R. Very Happy ili nekoja druga od stranskive Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дотааааа Ал Старс   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дотааааа Ал Старс
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Компјутери и технологија :: Игри-
Отиди до: