CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!

Go down 
АвторПорака
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   Сре Ное 19, 2008 2:11 am

Нека првиот зрак ова утро
те води годинава по патот на
среќата,љубовта и успехот а,
последниот вечерва нека ти донесе
незаборавни ноќи со саканата личност.
И кога на истиов ден за година, ке се
сетиш на убавите нешта кои си ги
поминала сети се дека јас сум тука за
повторно да ти посакам се најубаво
и да ти речам„СРЕЌЕН РОДЕНДЕН“.

Среќен Роденден Го Ка дај Боже да си дочекаш уште многу родендени, и на секој роденден што ќе го дочекуваш да ти се исполнува секоја желба што ке ја посакуваш .... СРЕЌЕН РОДЕНДЕН

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   Сре Ное 19, 2008 2:48 am

опа ајде и од мене среќен роденден гока па сите желбички да ти се исполнат,па да викаш на торта и да почастиш нешто,да го подмачкаме роденденот......хахах инаку ако ти треба најталентиран и неоткриен талент за диџеј викни ме мене,ќе биде највесела журка у крају...... cheers geek jocolor king Razz tongue flower


lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   Сре Ное 19, 2008 11:22 am

Ако поимот за среќа не е илузија, и ако човекот не може да биде среќен, тогаш посакувам секој ден да ти биде убав како сон, како радост, како љубов... Среќен роденден!!!

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
eli
VIP
VIP


Број на мислења : 20
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   Сре Ное 19, 2008 12:08 pm

Немам зборови со кои можам да искажам што ти поскувам...
верувај во вистината...
уживај во среката...
бори се и сакај го оној што заслужува да биде сакан...
а пред се биди безгранично срекна...срекен родендееен!!!!! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   Сре Ное 19, 2008 2:44 pm

Нека звездите го покријат твоето небо, нека месечината заспие во твојата насмевка и љубовта го насели твоето срце!Нека овој ден ти го осветли патот кон иднината.Болката и тагата нека станат слепа дамка во твоето минато и целата срека на светот нека се истури врз тебе.....искрено и од срце **SREKEN RODENDEN**
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   Сре Ное 19, 2008 7:00 pm

денес нека со секој здив ти се исполни по една желба, а со секоја насмевка по еден неостварн сон......СРЕЌЕН РОДЕНДЕН И СЛЕДНИОТ ДА СИ ГО ДОЧЕКАШ ЗАЉУБЕНА ДО УШИ.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   Сре Ное 19, 2008 9:14 pm

ај срекен роденден,многу здравје,срека и успех во животот од Ануле
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   Сре Ное 19, 2008 10:02 pm

Sрекен Rоденден
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   Чет Ное 20, 2008 12:02 am

Сите ѕвезди да ти се спуштат на дланка, секој дечко нека те сака, ниедна желба да не ти свене, љубовта до небо нека те крене, и уште нешто за овој ден - СРЕЌЕН РОДЕНДЕН!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   Чет Ное 20, 2008 12:51 am

Благодарам на најубавите ваши честитки ... Ми го разубавивте денот Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   Чет Ное 20, 2008 12:52 am

ништо, повели и другата година! хехе мило ми е што ти го разубавивме денот Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   Чет Ное 20, 2008 1:26 am

[G]irL4[E] напиша:
ништо, повели и другата година! хехе мило ми е што ти го разубавивме денот Wink

и мене ми е многу мило исто како и на тебе гока... Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   Саб Ное 22, 2008 2:44 pm

А да ја префрлиме оваа тема во Среќен Роденден подфорумот?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   Саб Ное 22, 2008 5:34 pm

[G]irL4[E] напиша:
А да ја префрлиме оваа тема во Среќен Роденден подфорумот?
Средено ! Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН !!!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Настани-
Отиди до: