CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Игра на нерви

Go down 
АвторПорака
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Игра на нерви   Пет Ное 21, 2008 8:38 pm

Ако некој има желба да се изнервира и да ја искрши тастатурата нека повели и нека ја игра играва Razz:P:Pтука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Пет Ное 21, 2008 9:29 pm

браво бе саржо уште линк до играта да ни ставеше супер ќе беше

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Пет Ное 21, 2008 10:49 pm

Абе лесна е оваа не се нервирајте Wink Wink
еве овде е крајот на играта

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Саб Ное 22, 2008 3:09 pm

Колку јазичиња имаш отворено во исто време wе гока Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Саб Ное 22, 2008 6:37 pm

[G]irL4[E] напиша:
Колку јазичиња имаш отворено во исто време wе гока Smile
знаев дека тоа ќе ми го каже некој
туку исклучив неколку за да не се чудите што се работам во едно исто време Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Саб Ное 22, 2008 6:38 pm

хаха.исто како кај мене.јас работам на опера и имам 30 таба минимум отворени.ама кој се снаоѓа се снаоѓа.плус гока е хакер..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Саб Ное 22, 2008 6:51 pm

Иво напиша:
хаха.исто како кај мене.јас работам на опера и имам 30 таба минимум отворени.ама кој се снаоѓа се снаоѓа.плус гока е хакер..
ако сум сама секако дека ќе се снајдам, си ја бркам работата .. ама ако има некој околу мене да ме замара и да ми вика дај да видам нешто јас ... ај оди сега таму да прочитам тоа .. пушти ја оваа песна Evil or Very Mad
Aко има кој да ми соли памет богами и ќе побркам се од нервоза
Тоа последното што го рече админе е поради твојата голема вицкастост
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Нед Ное 23, 2008 12:28 am

Цитат :
Тоа последното што го рече админе е поради твојата голема вицкастост

хахаххахаха добро е ова SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Нед Ное 23, 2008 2:05 am

Добро а некоја ја испроба ли играва или само јас тука соборував рекорди ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Нед Ное 23, 2008 12:22 pm

Ако дадете линк ќе можеме и да ја играме.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Нед Ное 23, 2008 1:12 pm

[G]irL4[E] напиша:
Ако дадете линк ќе можеме и да ја играме.
не го гледате линкот ??
таму каде што пишува ТУКА
е таму кликнете и ќе играте .. немојте да ме изненадувате дека тоа не го знаете ти и админот Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Нед Ное 23, 2008 1:37 pm

ај кликни и да видис што ке ти се отвори Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Нед Ное 23, 2008 1:38 pm

[G]irL4[E] напиша:
ај кликни и да видис што ке ти се отвори Wink
па се разбира играта .. јас од таму ја играм Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Нед Ное 23, 2008 1:39 pm

е мене не ми ја отвора, ми отвара реклама за т-мобиле

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Нед Ное 23, 2008 2:16 pm

[G]irL4[E] напиша:
е мене не ми ја отвора, ми отвара реклама за т-мобиле
хаха па чекав тоа да го кажеш ... ај да видам дали ќе можеш да се снајдеш со таа реклама Razz многу едноставно за тебе сезнајке Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Нед Ное 23, 2008 6:39 pm

се снајдоФ, ми се отворија „вонредните вести“ ама играта веќе не е закачена тука! Што сега? На тоа алудирам цело време! Smile


Ама ја најдоф немаш гајле, и соборував рекорди веќе еднаш хеххе

Ама прееевише иде на живци Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Пон Ное 24, 2008 9:36 pm

еј не се нервирајте многу

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Нед Дек 07, 2008 10:33 pm

не ни пробувам да ја играм
бегај после нова тастатура ке треба да купувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Пон Дек 08, 2008 6:04 pm

Абее не е до толку да се изнервираш .. ама зависи ако си лесно избувлива како мене ќе може и по мониторот да маваш хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Пон Дек 08, 2008 7:33 pm

токму затоа не пробувам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Пон Дек 08, 2008 10:53 pm

Ane напиша:
токму затоа не пробувам!
епа и не мораш Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Пон Дек 08, 2008 11:46 pm

Јас па ич не се замарам хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   Пон Дек 08, 2008 11:50 pm

Plavuska напиша:
Јас па ич не се замарам хаха
aко де треба по малце и да се игра Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Игра на нерви   

Вратете се на почетокот Go down
 
Игра на нерви
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: