CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Нострадамус

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Нострадамус   Вто Ное 04, 2008 3:32 pm

ali toa e....nesto e vistina nesto ne...ali se e gluposti u kolor spored mene! da bea onie dobri predviduvaci ... so sigurnost ke kazea deka fudblaskata sezona 2008/2009 Barcelona ke gazi se pred sebe, deka ke gi polni mrezite na protivnicite do max. i deka nedaj Boze da naleta nekoj pogolem tim...e togas ke bide..."Pazi ide voz...propali smo skroz"
p.s: ne sum predviduvac...kazuvam vistina Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Нострадамус   Вто Ное 04, 2008 4:24 pm

dj_Feuerberg напиша:
ali toa e....nesto e vistina nesto ne...ali se e gluposti u kolor spored mene! da bea onie dobri predviduvaci ... so sigurnost ke kazea deka fudblaskata sezona 2008/2009 Barcelona ke gazi se pred sebe, deka ke gi polni mrezite na protivnicite do max. i deka nedaj Boze da naleta nekoj pogolem tim...e togas ke bide..."Pazi ide voz...propali smo skroz"
p.s: ne sum predviduvac...kazuvam vistina Very Happy

така е нема што тука да се лажеме,браво за тебе дј феуерберг,инаку ќе дочекаме и 2012 и 2020 па тек тогаш здравје боже ако постои уште форумот,ќе кажуваме дали е вистина или не хаха lol! мада вистината нема никогаш да ја дознаеме,затоа што ја нема lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Нострадамус   Вто Ное 04, 2008 8:21 pm

milo mi e sto se pojke ne ima navicaci na barca Very Happy...milo mi e sto se soglasuvas Dimce..ej sote?! sea si ti na poteg bate Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Нострадамус   Вто Ное 04, 2008 8:23 pm

aj aj ideme u fun club na Barca Very Happy ok?...da ne zabeguvame ovde ke recat lugevo nemame pocit sprema gatalcive ...ali ipak ja se uste se drzam do ona narodnot: NE SLUSAJ GATALEC SLUSAJ PATALEC! i se uste mislam deka se toa gluposti u kolor
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Нострадамус   Сре Ное 05, 2008 12:44 am

dj_Feuerberg напиша:
aj aj ideme u fun club na Barca Very Happy ok?...da ne zabeguvame ovde ke recat lugevo nemame pocit sprema gatalcive ...ali ipak ja se uste se drzam do ona narodnot: NE SLUSAJ GATALEC SLUSAJ PATALEC! i se uste mislam deka se toa gluposti u kolor


дада така е другарче,само го лажат народот да го ограбат да му земат некоја паричка повеќе и така нема и така сакаат да го одерат до гола кожа,тоа ти се гаталци,ете затоа треба пазење pirat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Нострадамус   Сре Ное 05, 2008 3:20 pm

ШТо зборувате бе ... баба Ванѓа не зимала пари туку откако чуле за неа сите и доаѓале да ја посетат сигурно некој оставил нешто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Нострадамус   Чет Ное 06, 2008 11:11 pm

abe ne za baba vanga...za takvite kako nea Very Happy..."gataj mi cigankooo"...Very Happy Very Happy...aj ke viime kolku ke se ostvari toa sto go rekla...i dali stvarno postoi nejzinata naslednicka ko sto rekla ona???!?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Нострадамус   Чет Ное 13, 2008 7:55 pm

ја сум наследничката, што се секираш...дај вамо раката да ти видам будуќност SmileSmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Нострадамус   Вто Дек 30, 2008 8:03 pm

хахахах исто е како таа Сабрина еден другар што кажува " вие господине ке имате брат во иднина ама јас имам 50 години никад се незна никад се незна " хахаха Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Нострадамус   Вто Јан 13, 2009 4:30 am

хаххахахаа е никад се не зна...ја ќе си чекам 2012 и ќе си ќутам Very Happy

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Нострадамус   

Вратете се на почетокот Go down
 
Нострадамус
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Мистерии-
Отиди до: