CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Пеете ли додека се туширате?

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Пеете ли додека се туширате?   Чет Окт 23, 2008 12:11 pm

Темата кажува се..повелете ....јас кога се туширам обично рокам музика до крај (концерт на тоше) и си пејам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Чет Окт 23, 2008 12:15 pm

ЛоЛ , Јас не lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Чет Окт 23, 2008 2:08 pm

Mmmmm i jas isto obozavam da si peam dodeka se tusiram...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Чет Окт 23, 2008 5:43 pm

Јас грозно пеам lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Чет Окт 23, 2008 9:27 pm

мојот глас е како расипана плоча,па ретко пеам под туш..хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пет Окт 24, 2008 1:02 am

ни мојот глас не е баш кој знае што,али обожава, да си пеам со се срце и душа,зашо само така ми се исполнува душичката и за миг ми поминѕваат сите лоши мисли.така да после сум ко нов хаха afro


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 3:21 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пет Окт 24, 2008 1:59 pm

Епа или пеам или фантазирам нешто .. тоа се двете работи кои ги правам додека се туширам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пет Окт 24, 2008 6:39 pm

retko peam dodeka se tusiram ama znam da si potpevnam nekoja pesna po nekogas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пет Окт 24, 2008 10:01 pm

Само свирам да ги нервирам мојте, а да запеам ке ја селам зградата afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Саб Окт 25, 2008 1:41 am

hehe ne daj boze jas da pocnam da pejam ke pocnat plickite od kupatiloto da pagaat hehe a moze da si pustam nekoja pesnicka hehe ja obozavam igri bez granici od toska hehe tefonot so mene i toj neka pee za mene a ne deka ne si potpevnuvam i jas....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Саб Окт 25, 2008 11:16 pm

Обично не пеам додека се туширам, ама многу размислувам за се’ и сешто. А и опасно е да пеам зашто после цело маало ќе ги оговара моите гласовни способности Laughing lol!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пон Окт 27, 2008 9:42 pm

нишо јас само ко че се туширам се релаксирам само ... колку да не мислам на ништо друго
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пон Окт 27, 2008 10:24 pm

uff i toa kako peaaam ufff...moite mislam deka ke me iselat od doma ama nvm vazno peam:D:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пон Окт 27, 2008 10:36 pm

хехе ужвај кој пее зло не мисли...хехе
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Вто Окт 28, 2008 3:23 pm

Lover20 напиша:
хехе ужвај кој пее зло не мисли...хехе

така е љубиша.во право си 99 % само со некои ептен мали искључоци хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 28
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Чет Окт 30, 2008 6:39 pm

pa zavisi od raspolozenie ako sum raspolozena se desava nekogas da si zapeam Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пон Ное 24, 2008 9:44 pm

леле се таленти сме тука бе..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Нед Ное 30, 2008 2:49 am

Е не ке се зезаме хах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Вто Дек 02, 2008 10:09 pm

не бре какво пеење. не пеам, завивам Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Сре Дек 31, 2008 4:18 am

Завивањето е вид на пеење Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Саб Јан 03, 2009 7:48 pm

не би рекла..Smile Ако завивањето е вид пеење - не би сакала да одам на концерти од тој жанр! За вас не знам Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unFaiThFul giRL*

avatar

Female Број на мислења : 17
Registration date : 2009-12-08

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Вто Дек 08, 2009 7:21 pm

.. Хаха нормално дека дека пеем ! =)
.. Обожавам тоаа ! Embarassed Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
АнаБанана

avatar

Female Број на мислења : 3
Age : 23
Локација : Кај Јована.
Registration date : 2011-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   Пет Јан 14, 2011 2:25 am

И тоа како. Концерти.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пеете ли додека се туширате?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пеете ли додека се туширате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: