CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Колку често одите во кино?

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Колку често одите во кино?   Саб Ное 22, 2008 5:01 pm

Во последно време, младите за жал многу ретко одат во кино? Зошто?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите во кино?   Саб Ное 22, 2008 6:08 pm

Никој ама никој од младите не оди во кино
Што е тоа кино ?
Зошто кино ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите во кино?   Саб Ное 22, 2008 6:25 pm

ХЕх а кино е баш романтично..бев со ели еднаш и тоа непланирано и топ си поминав...

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите во кино?   Саб Ное 22, 2008 6:27 pm

Можеби и романтично и интересно ама работата е што не е актуелно меѓу нас младите ... или се лажам ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите во кино?   Саб Ное 22, 2008 6:32 pm

Па сега ќе ти кажам..обично на возраст од 13 и 14 години интересно е да одиш во дискотеки кафичи,не ни помислуваш на кино..со тек на време ти здосадува во дискотека,гледаш исти луѓе,иста музика...и почнуваш да откриваш нови работи-како на пример кино!

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите во кино?   Саб Ное 22, 2008 6:34 pm

Иво напиша:
Па сега ќе ти кажам..обично на возраст од 13 и 14 години интересно е да одиш во дискотеки кафичи,не ни помислуваш на кино..со тек на време ти здосадува во дискотека,гледаш исти луѓе,иста музика...и почнуваш да откриваш нови работи-како на пример кино!
ууф ама интересно објаснување ми даде .. туку работата е што тешко може да ми здосади музиката а и луѓето Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите во кино?   Саб Ное 22, 2008 6:36 pm

ќе правиме муабет за неколку години здравје боже.не дека јас сум којзнае колку голем..но еве ..ајде ти пробај да јадеш грав секој ден..бива?

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите во кино?   Саб Ное 22, 2008 6:41 pm

Иво напиша:
ќе правиме муабет за неколку години здравје боже.не дека јас сум којзнае колку голем..но еве ..ајде ти пробај да јадеш грав секој ден..бива?
хехе секако дека не бива .. ама добро еве сега кога се отвори таква дискусија ќе дополнам дека
навистина не познавам некој толку романтичен од мојот град што би отишол во кино наместо да отиде во кафана, кафич, и сигурна сум дека ќе му биде поубаво на секој со својот партнер да прошета низ градскиот парк ... низ таа природна убавина =) да си поседи на некоја убава клупичка или да си легне на меката тревичка Razz
тебе што ќе ти биде позабавно а? Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите во кино?   Саб Ное 22, 2008 10:02 pm

сум била само еднаш во живот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите во кино?   Нед Ное 23, 2008 1:06 am

Е би требало почесто да се оди. Се исплати. Јас барем кога има некој добар филм се обидувам да следам.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите во кино?   Пет Дек 05, 2008 4:44 pm

повеке сакам да одам во театар за деца и младинци
поинтересно е можеби затоа што сум помала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите во кино?   Пет Дек 05, 2008 8:04 pm

не идам многу у кино у последно време. порано повеќе идев.
сега идам кај чикана пред бисер, си зиам 2 филма за 15о денари и идам дома со друштво и глеаме Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Колку често одите во кино?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку често одите во кино?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до: