CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Pro evolution soccer

Go down 
АвторПорака
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Pro evolution soccer   Нед Ное 23, 2008 4:24 am

Според мене мислам дека играта е навистина топ,инаку ја играм сокер 5 и многу многу ми се допаѓа дури замислувам како сум најдобар тренер во фудбал...хаха Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Pro evolution soccer   Нед Ное 23, 2008 1:30 pm

Џоџо ти само фантазирај си .. убаво е тоа за душата =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Pro evolution soccer   Нед Ное 23, 2008 1:43 pm

и што е тоа фудбал? 11 мажи маваат една топка и никако да ја стигнат!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Pro evolution soccer   Нед Ное 23, 2008 2:14 pm

[G]irL4[E] напиша:
и што е тоа фудбал? 11 мажи маваат една топка и никако да ја стигнат!
не се единаесет туку 20 ( по 10 од двете екипи)
и не е само тоа поентата Razz магде треба да играш фудбал за да видиш што е интересно во него
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Pro evolution soccer   Нед Ное 23, 2008 6:43 pm

не благодарам Razz се зезав знам дека не е у тоа финтата хехехе а 11 реков сметајќи ја едната екипа и судијата хахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Pro evolution soccer   Нед Ное 23, 2008 9:02 pm

ее магде штета што не си играла многу фудбал,треба да дојдам да ти покажам тек тогаш ми се чини дека ќе се заљубиш во фудбалот,
ама да знаеш кога го играш тоа на игра или вака како хоби го играш од чисто задоволство.... за да се издуваш Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Pro evolution soccer   Нед Ное 23, 2008 9:08 pm

Диме место да учи игра про сокер

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Pro evolution soccer   Нед Ное 23, 2008 9:27 pm

Иво напиша:
Диме место да учи игра про сокер

е па и од тоа се учи нешто бе,со мислите вие,од такви игри се станува најдобар фудбалер или тренер на екипа...хехе bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Pro evolution soccer   Нед Ное 23, 2008 9:29 pm

да да тоа беше

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Pro evolution soccer   Пон Ное 24, 2008 7:00 pm

Ако диме ти покажува што е фудбал погрешно ке јја разбереш играта хеххехехх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Pro evolution soccer   

Вратете се на почетокот Go down
 
Pro evolution soccer
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Компјутери и технологија :: Игри-
Отиди до: