CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Мојот среќен број

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Мојот среќен број   Чет Окт 23, 2008 12:17 pm

Кој е вашиот среќен број ? Мојот е 10
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Мојот среќен број   Чет Окт 23, 2008 1:08 pm

среќен број 7 незнам зашто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Мојот среќен број   Чет Окт 23, 2008 9:26 pm

и мене среќен број ми е седум
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Мојот среќен број   Пет Окт 24, 2008 2:04 pm

Среќен број и омилен за мене - ТРОЈКАТА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
milan

avatar

Male Број на мислења : 23
Age : 27
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Мојот среќен број   Пет Окт 24, 2008 3:49 pm

Mojot sreken broj e 52 ama poima nemam zosto scratch
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Мојот среќен број   Пет Окт 24, 2008 6:37 pm

mene mi e 25 ama nezz zaso Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Мојот среќен број   Пет Окт 24, 2008 10:04 pm

13 зашто бев број 13 во дневник во основно и не ми беше толку баксуз. Стално ке почнеа да испрашуваат од број 1 до 12 и после мењаа од 26 до 14 , а мене ме забораваа понекогаш а понекогаш и со месеци ми треаше да одговарам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Мојот среќен број   Саб Окт 25, 2008 11:41 pm

7ка ми е среќен број...на некоја интернет страна пресметував по некои нумеролошки правила, а и онака имам приметено некои добри ствари ми се случуваат на 7ми секој месец Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Мојот среќен број   Нед Ное 02, 2008 12:43 pm

ее само на секој 7 месец..зарем веруваш во тие нумерологии...?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Мојот среќен број   Нед Ное 02, 2008 5:50 pm

Не реков на секој седми мецец туку на секој седми датум во месецот хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Мојот среќен број   Нед Ное 02, 2008 6:24 pm

и заклучив дека никој не знај зошто му е бројот среќен хеахахахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Мојот среќен број   Нед Ное 02, 2008 10:15 pm

Според моја теорија ... среќен ми е затоа што ми е омилен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Мојот среќен број   Нед Ное 02, 2008 11:44 pm

А омилен ти е затоа што ти е среќен! Добра теорија во секој случај хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Мојот среќен број   Нед Ное 02, 2008 11:53 pm

[G]irL4[E] напиша:
А омилен ти е затоа што ти е среќен! Добра теорија во секој случај хехе
така некако ќе дојде Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Мојот среќен број   

Вратете се на почетокот Go down
 
Мојот среќен број
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: