CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 напад врз патролата на мобилната екипа при МВР, Алфите

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: напад врз патролата на мобилната екипа при МВР, Алфите   Сре Ное 26, 2008 11:22 pm

Денес некаде околу 2 часот попладне кај Природно Математичкиот факултет извршен е напад врз патролата на мобилната екипа при МВР, Алфи каде што еден полицаец го загуби животот а други двајца се повредени.Причината најверојатно е одмазда заради претходните успешни акции на Алфите..
Од полицијата изјавуваат дека безбедноста е зголемена насекаде низ Скопје како и на граничните премини.Повредени се уште двајца припадници на Алфите од кој еден е во критична состојба и се наоѓа на клиниката за реанимација и интензивно лекување.

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: напад врз патролата на мобилната екипа при МВР, Алфите   Сре Ное 26, 2008 11:23 pm

Јас мислам дека треба да ги фатат и не да им судат туку да ги изрешетаат па да видам дали после на некој друг ке му текне да пука врз полицајци
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: напад врз патролата на мобилната екипа при МВР, Алфите   Сре Ное 26, 2008 11:26 pm

Браат ги затвориле границите..нема кај да бегаат тука се..јас ставам кладба дека ќе ги најдат ама сигурно...иако погинатиот е албанец сепак мислам дека алфите ќе вратат дупло за ова..мартин и јас знаеме какви кучиња се алфите..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: напад врз патролата на мобилната екипа при МВР, Алфите   Сре Ное 26, 2008 11:42 pm

многу тепаат тие, мораше некој да се најде будала да им врати, иако сепак не оди тоа така. Работа со полицајци не е баш згодно да се има..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: напад врз патролата на мобилната екипа при МВР, Алфите   Чет Ное 27, 2008 12:20 am

Полицајци не треба да се чепкаат и ако неможат да ги најдат .. тоа значи дека се неспособни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: напад врз патролата на мобилната екипа при МВР, Алфите   

Вратете се на почетокот Go down
 
напад врз патролата на мобилната екипа при МВР, Алфите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Политика и вести :: Македонија-
Отиди до: