CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Сре Ное 26, 2008 11:24 pm

Сите сме свесни дека сеа јака економска криза има во Македонија...и ви доаѓа некој фраер и ти вика...толку и толку пари ќе ти дадам напрај го тоа...Што би била најлудата работа што би ја направиле за пари..и за колку пари..?

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Сре Ное 26, 2008 11:32 pm

Да ми дадат да ги истепам едно убаво сите лажговци, лицемерни лица, криминалци за да им дојде памет а за награда не ми требаат пари само да не добијам некоја казна хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Сре Ное 26, 2008 11:39 pm

по некое непишано правило, тој што ја задава темата би требало прв да даде одговор. Ајде мистер админ! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Сре Ное 26, 2008 11:40 pm

хехе нема гајле бе денес сум расположен за муабети...за пари би се соблекол гол на плоштад и би трчал наоколу или би седел цел ден гол..за 100 евра

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Сре Ное 26, 2008 11:50 pm

не се преценувај ххаххххаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Сре Ное 26, 2008 11:59 pm

Само за 100 евра .. толку ли си ефтин хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Чет Ное 27, 2008 12:03 pm

100 евра за еден ден...толку Бранко не зема дневница бе што тие..ај магде ти кажи што ќе направиш...

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Чет Ное 27, 2008 1:46 pm

Незнам најлудата работа што ке ја направам ...... они нека ми дадат пари па јас ке видам што ке направам хеххехехе


Последната промена е направена од @komita@ на Чет Ное 27, 2008 5:41 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Чет Ное 27, 2008 2:15 pm

@komita@ напиша:
Незнам најлудата работа што ке ја направам ...... они нека ми дадат шари па јас ке видам што ке направам хеххехехе
кој ќе биде тој глуп што ќе наседне на твојот трик ? Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Чет Ное 27, 2008 5:41 pm

Хехеххе можеби некој ке наседне нели па не ме издавај толку брзо хахха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Чет Ное 27, 2008 6:38 pm

@komita@ напиша:
Хехеххе можеби некој ке наседне нели па не ме издавај толку брзо хахха
аа можеби хаха чекај ќе дочекаш таков Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Чет Ное 27, 2008 6:43 pm

ЕЕЕЕепа кој чека ке дочека а вие другите незнам хахаххах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Чет Ное 27, 2008 6:46 pm

@komita@ напиша:
ЕЕЕЕепа кој чека ке дочека а вие другите незнам хахаххах
ај кажи ни кога ќе најдеш таков за да знаеме и ние дали се исплаќа да чекаш таков касмет
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Чет Ное 27, 2008 6:52 pm

Нема проблем за вас ......... обавезно ке ви казам кога ке најдам не се секирајте вие само уживајте си
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Пет Ное 28, 2008 3:42 am

најлудата работа? нз...немам толкава фантазија хахха за повеќе од 1000 евра ќе правам скоро секакви глупости Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Нед Ное 30, 2008 2:27 am

Хм па се зависи од тоа за колкава сума се работи но сепак не би правела баш се нели?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Чет Дек 04, 2008 11:36 pm

Plavuska напиша:
Хм па се зависи од тоа за колкава сума се работи но сепак не би правела баш се нели?
и јас не би правела многу работи ама има некој овде што се би направил нели ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Пет Дек 05, 2008 4:29 pm

не би направила НИШТО за пари
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Пет Дек 05, 2008 11:02 pm

како бе ништо? Не дозволувај некој да те експлоатира без пари, за секој труд барај да ти биде платено хехеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Пет Дек 05, 2008 11:05 pm

Гледаш колку е добра Girlce ти дава добро намерни совети како да правиш хехехе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Пет Дек 05, 2008 11:06 pm

хаххахахаа еми како Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Нед Дек 07, 2008 10:28 pm

ако работам добро,нека ме платат добро
ако си лежам на работа,подобро нека не ми даваат ништо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   Саб Дек 13, 2008 6:01 am

Хахахаха вака ако се работи за КРИЗА и тоа ЕКОНОМСКА онда кај сите бадијалџи има криза ама кај работникот никад хахах значи ако ти се работии нема криза за ништо али акоо не ти се работи ке умреш од глад пошто никој не доаѓа да ти даде без да работиш...!!

- Ја би ја работел работата што можам да ја работам ке дадам максимум али не паѓам испод тоа имам моја цена на работа Smile кој е заинтересиран за цените и работите повелете на ПМ хахха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Koja e најлудата работа која би ја направиле за пари!?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: