CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани

Go down 
АвторПорака
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Сре Ное 26, 2008 11:31 pm

На натпреварот за најубаво газе учествуваа 45 момчиња и девојки од целиот свет, а победниците освоија 15.000 евра, манекенски договор и осигурување за нивните газиња, пренесува Ројтерс.

Со жирито претседаваше манекенката Адријана Карембе, инаку позната по своите хуманитарни учества во работата на Црвениот Крст.

Натпреварувачите своите адути им ги покажаа на медиумите и на гостите во пријатна и весела атмосфера.


Бразилката Мелани Нунез Фронковјак одушевена од својата победа, и се обрати на својата земја:
„Бразил! Преубаво е да се биде овде и да се претставува нашата земја, на сите ви праќам бакнежи“.Најубавото газе во машка конкуренција според жирито беше она на францускиот финансиски аналитичар Сајби Бомботе.

Момчето со најубавото газе изјави дека е многу среќен бидејќи неговите родители „направиле добра работа“.
„Извонредно е, тоа е одлично наследство кое на мене го пренеле моите родители. Имам мешани корени, благодарение на мојот татко кој е од Мали и на мојата мајка која е Пољакиња, затоа ова што се случи за мене е извонредно“, изјави Бомботе.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Сре Ное 26, 2008 11:36 pm

Ако може да даам еден коментар...газево на кариокава е закон

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Samantha

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 24
Локација : Bulgaria,Bourgas
Registration date : 2008-11-23

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Сре Ное 26, 2008 11:40 pm

еми хубав задник си имат Laughing .. аз на момчетата винаги им ги оглеждам Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Сре Ное 26, 2008 11:41 pm

ааа саманта немој многу многу да глеаш по задници хихи

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Сре Ное 26, 2008 11:44 pm

значи што се нема по светов, најубава девојка, најубав дечко, па сега и најубаво газе лол lol!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Samantha

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 24
Локација : Bulgaria,Bourgas
Registration date : 2008-11-23

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Чет Ное 27, 2008 12:01 am

Иво напиша:
ааа саманта немој многу многу да глеаш по задници хихи


защоо ? Question Neutral Laughing то това ми е навик вече Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Чет Ное 27, 2008 12:26 am

Ауу што е ова бре .. како што рече магде што ли нема да излезе веќе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Чет Ное 27, 2008 1:52 pm

Абе мераци ехеехеххе што нема да им текне да избираат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Пет Ное 28, 2008 3:51 am

а натпреварот за најнокти на светот кога е?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dekoo!!

avatar

Број на мислења : 17
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Пон Дек 01, 2008 12:13 am

Глупости ова бе, да имаше за најдобра предница сигурно ќе се пријавев
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Пон Дек 01, 2008 4:35 pm

И тоа ќе биде, немаш гајле, близу е денот хаххаа

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Пет Дек 05, 2008 4:40 pm

само за тоа знаат да кажат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Пет Дек 05, 2008 8:00 pm

бооогами добар г’з има типкава Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Пет Дек 05, 2008 11:31 pm

манијаци хахахха се шалам

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Саб Дек 06, 2008 12:16 am

хахаха не се манијаци почитуваат убавина хахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Саб Дек 06, 2008 2:47 pm

хаххаа уметностљубители лол

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Саб Дек 06, 2008 2:56 pm

хехе а вие ко божем не гледате по машки задници...

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Нед Дек 07, 2008 4:33 pm

неее таман работа ххааххаххха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Нед Дек 07, 2008 10:35 pm

убавината е во лицето,не во телото
цц..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Чет Дек 11, 2008 9:38 pm

Абе ајде..жити мајка?доколку збориме за убавина има 2 вида на убавина внатрешна и надворешна убавио..јас сум повеќе за внатрешната убавина секако...но уште поубаво е кога таа внатрешна убавина ќе биде зачинета со убава надворешна убавина

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Пет Дек 12, 2008 9:58 pm

естеткото и моралното..во вечен судир..ама не е тоа темата Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Пет Дек 12, 2008 10:01 pm

еј 20 минути порано да го напишеше ке беше ова време вчера хахаха мислам ке беше во исто време напишано како вчераSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Пет Дек 12, 2008 10:08 pm

па и е напишано хеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Пон Дек 15, 2008 9:41 pm

ја ке си останам за своето
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   Пет Дек 26, 2008 12:08 am

ете ануле не се откажува лесно од целта хехее

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани   

Вратете се на почетокот Go down
 
За најубаво газе на светот избрано она на Бразилката Мелани
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: