CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Beyonce ја посетила клиниката за лекување од зависности

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Beyonce ја посетила клиниката за лекување од зависности   Чет Ное 27, 2008 12:28 am

Beyonce Knowles, славната 27-годишна R&B пејачка ја посетила
клиниката за лекување од зависности. Но за среќа, и за разлика од многу
нејзини колеги и колешки од светот на шоубизнисот, атрактивната сопруга
на Jay – Z не побарала помош поради проблеми со зависностите, туку
поради својата нова улога.

Таа во филмот “Cadillac Records“ ја
толкува улогата на soul – легендата Ettа James, па убавата пејачка
разговарајќи со зависниците сакала уште поубаво да се припреми за
улогата на зависничката Ettа.

“Никогаш во животот не сум пробала
дрога. Во филмот ќе ја имам улогата на Ettа, која што многу долго време
пробувала да се извлече од пеколот на дрогата. Па затоа, за да можам
поубаво да се припремам за улогата и да дознаам со што се соочуваат тие
личности, одлучив да ја посетам клиниката“, изјави Beyonce.

Еtta
која што денес има 70 години, беше голема ѕвезда во 50-тите и 60-тите
години, признала дека кога била млада станала зависничка поради тоа што
тешко го поднесувала товарот на славата.

Beyonce открила дека овој актерски ангажман влијаел и на нејзиниот нов албум “I ‘am…Sasha Fierce“.

“Oваа
улога премногу ме промени. Поинаку гледам на животот, на своите песни и
на самиот начин на пеење. До неодамна бев многу несигурна во својата
работа, но сега стекнав поголема самодоверба“, рече Beyonce.
_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Beyonce ја посетила клиниката за лекување од зависности
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: