CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Чет Окт 23, 2008 12:19 pm

Ајде да видиме , Што би го прашале сезнајкото
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Чет Окт 23, 2008 1:08 pm

Дали ели ќе ја земам за жена на 22 години хах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Чет Окт 23, 2008 7:35 pm

јас би го прашал,каква ќе биде жената со ќе ја земам за жена ?


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:29 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Чет Окт 23, 2008 8:00 pm

jas ke go prasam dali ke dobijam na sprtska nekogas hahaha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Чет Окт 23, 2008 8:45 pm

Jas bi go prasala dali nekogas vo zivotov ke bidam i jas srekna???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Чет Окт 23, 2008 8:55 pm

што , не си среќна ? Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Чет Окт 23, 2008 9:44 pm

јас би го прашала дали другата година ке го укинат школото
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Чет Окт 23, 2008 10:00 pm

Ne sum
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Чет Окт 23, 2008 10:04 pm

dusice abe maco nikoj ne moze da e potpolno sreken ni ostanuva samo nadezta za podbro utre i cvrsto da ja zgrapcime sekoja sansa niz koja barem malce se gleda patot kon srekata...pozz kuklicke ako moze nekako da pomogneme da bides srekna kazi pa ke se potrudime da stane realnost od kaj znaes nikogas ne se znae....pozz
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Пет Окт 24, 2008 2:04 pm

И јас ќе го прашам исто како плавушката и уште нешто
- Дали некогаш ќе згасне преголемата надеж во мене .. бидејќи таа единствено ме води низ животот.. ако згасне незнам што ќе остане од мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Пет Окт 24, 2008 2:05 pm

sekogas ke se najde neso za koe ke zivees
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Пет Окт 24, 2008 2:06 pm

beam напиша:
sekogas ke se najde neso za koe ke zivees
секако во тоа си во право .. ама во овој свет на омраза, во кој нема многу љубов тешко е да се живее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Пет Окт 24, 2008 4:46 pm

Јас би го прашал зошто живееме , дали сме сами во вселената , дали има крај на светот и не ми текнува нешо др на ум
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Пет Окт 24, 2008 5:01 pm

ne goka jas ke ti odgovram ne nemoj nikogas da ti zgasne pregolemata nadez vo tebe toa e ona sto ne tera da prodolzime ponapred toa e ona sto ne odrzuva vo zivot toa e ona sto ne tera da se zaljubuvame a majce ke bides nekogas i ti srekna znaes neli sekogas posle dozdot doaga sto...SONCE se razbira ( hehe takvo slatko kako tebe) hehe ne se sekiraj za site nas ke dojdat poubavi denovi:D
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Пет Окт 24, 2008 5:04 pm

jas ne moze da kazam deka sum najsreken ama i nekam da se zalam ima i poloso od site nas mn poloso no tuka e nadezta i so malku sreka i mn rabota ke bide se znaete kako vikaat srekata moze da ti donese ponekogas uspeh, a verbata vo ona sto go rabotis i rabotata sekogas se pat kon uspeht:D)))
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Пет Окт 24, 2008 5:12 pm

Lover20 напиша:
ne goka jas ke ti odgovram ne nemoj nikogas da ti zgasne pregolemata nadez vo tebe toa e ona sto ne tera da prodolzime ponapred toa e ona sto ne odrzuva vo zivot toa e ona sto ne tera da se zaljubuvame a majce ke bides nekogas i ti srekna znaes neli sekogas posle dozdot doaga sto...SONCE se razbira ( hehe takvo slatko kako tebe) hehe ne se sekiraj za site nas ke dojdat poubavi denovi:D
што се однесува до мене никогаш нема да ја изгубам мојата надеж бидејќи знам дека таа е светлото во тунелот ( ако се изразиме поетски Razz ) и се надевам дека ќе дојдат убави денови =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bow Wow

avatar

Број на мислења : 4
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Пет Окт 24, 2008 11:06 pm

Па надежта последна умира нели????Инаку сезнајкото би го прашал дали едаш веке ке ни попуштат грците да се порадуваме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Нед Окт 26, 2008 1:22 am

Хмм..Би го прашала што ќе биде со Македонија за едно 50 години?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Пет Окт 31, 2008 11:43 am

Абе дали че доживејме до 2012 ние па не за 50 години хиеаих
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Пет Окт 31, 2008 12:56 pm

Па јас убаво си прашав за земјава наша, не за нас хехе

И еден виц ми текна во врска со темава:

Се појавил некој пророк кој можел да ја предвиди иднината на се и секој што постои на земјата. Ама луѓето не смееле да му поставал директни прашања, туку требале индиректно да му постават прашање за да го добијат очекуваниот одговор. И отишол Буш кај пророкот и за да не праша ќе постои ли Америка, го прашал:

-Добар ден, јас сакам да прашам ќе се продава ли кока кола после едно 50 години?

- Да, да како не.

-А колку пари ќе биде?

-3 копејки!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Сре Ное 05, 2008 3:02 pm

хехехе е магде,вицот ти е одличен,нема да има долари,туку некои марсовски пари ќе постојат изгледа... хахха Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Вто Ное 25, 2008 3:47 pm

копејки се руски пари џоџооо хахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Вто Ное 25, 2008 6:53 pm

џоооџџџџоооооооооооо хеххехееххе јас кога не знам не зборам ништо само ќутам хехххах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanaaaaaБрој на мислења : 8
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   Пон Дек 01, 2008 4:51 pm

ке го прасам дали постои живот од коа ке умреш?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ако го сретнете човекот кој знае се , Што би го прашале
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Мистерии-
Отиди до: