CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Чет Ное 27, 2008 12:58 pm

Кој член без разлика модератор администратор,вип или обичен член до досегашното дружење ви оставил најголем впечаток?

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Пет Ное 28, 2008 8:00 pm

Темава можеби некој ќе ја свати како умилкување кон некого .. ама покрај тоа што сите ве сакам морам да си ја бранам коалцијата Razz т.е [G]irL4[E]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Пет Ное 28, 2008 8:23 pm

Ако идеме така мене нејголем впечаток Администраторот инаку ве почитувам сите но мора да се брани позицијата хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Саб Ное 29, 2008 4:21 pm

Сега немој така да ме копираш Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Саб Ное 29, 2008 4:27 pm

хмм..па Го Ка, [G]irL4[E] и Плавушка -ми оставија најголем впечаток
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Саб Ное 29, 2008 5:58 pm

цц а брат ти не ...ако...

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Саб Ное 29, 2008 7:13 pm

ami jas bre ? me zaborajvte ? Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Саб Ное 29, 2008 7:44 pm

Neeee kako moze.....
Najgolem vpecatok onaka realno Sote,Admin,Girl4e,Ane i Go Ka
Sto ne znaci deka drugive ne ali ovie najupadlivi mi se:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Сре Дек 03, 2008 2:53 pm

сите ми оставивте впечаток
без лутење!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Сре Дек 03, 2008 4:14 pm

Нема зашто лутиш уживај Ануле..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Сре Дек 03, 2008 4:42 pm

абе ја си уживам сега..само се лутат зошто нив не сум ги вброила во тие што ми оставиле најголем впечаток
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Сре Дек 03, 2008 11:35 pm

Абее какво љутење ... темава не е отворена за љутење
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Чет Дек 04, 2008 6:29 pm

епа да де ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Чет Дек 04, 2008 11:19 pm

Ајдее сакам да чујам други мислења... не сеќирајте се не се љутиме =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Пет Дек 05, 2008 12:35 pm

па неам шо да кажам пошо сум релативно нов на форумов али најголем впечаток до сега ми оставиле Иво, Go Ka и [G]irl4[E] Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Пет Дек 05, 2008 11:04 pm

гледам дека скоро на сите сум ви оставила некаков впечаток, не знам дали негативен или позитивен хехеххе се надеван на второто.
Јас си ја поштувам коалицијата, значи најголем впечаток ми остави таа, иво, комита Smile
плавушка ми е најоригинална, а од поновите виктор.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Пет Дек 05, 2008 11:07 pm

Хехехех фала богу една личност да ме спомне како не ве срам ме заборавивте сите срамота иначе незнам можеби ке се премислам најголем впечаток Го ка Girlce Иво Плавуска и сите други хехехехехе поздрав до сите Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Пет Дек 05, 2008 11:09 pm

и од мене еден гоооолем поздрав до сииите други Smile ве обожавам!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Нед Дек 07, 2008 10:27 pm

па позитивно,нормално
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Чет Дек 11, 2008 9:19 pm

Комши еве и ја те спомнувам шо се секираш ја и ти сме позиција како..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Пет Дек 12, 2008 2:50 pm

Мило ми е дека сум оставила некаков впечаток до повеќето членови =)
ве сакам сите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   Пет Дек 12, 2008 3:18 pm

Фала и од мене и и се заблагодарувам на Гирл4е во однос на нејзиниот коментар во врска со мене...позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој од форумов ви оставил најголем впечаток?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: