CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Колку сакате да сте сами?

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Колку сакате да сте сами?   Чет Ное 27, 2008 3:48 pm

Дали сакате да бидете во темна затворена соба и да бидете сами. Дали тоа ви причинува задоволство или пак тоа ви е потребно за да се ослободите од секојдневните проблеми
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Чет Ное 27, 2008 5:40 pm

Сам потполно неееееее .... не би сакал да сум потполно сам на пример бидејки имам викендица во Западна Македонија во Село Осој би сакал таму да отидам на пример на едно 5,6 дена со добро друштво ( може и со девојка на пример ) бидејки е природа таму едноставно би се откачил малку од сите проблеми
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Чет Ное 27, 2008 5:42 pm

Па не сакам да сум скроз сам...ете мартин даде добар пример да се отиде негде џенем да одмориш глава малце..оуф сакам сеа за зимски распуст да појдам кај мене во село или кај саржо ако не прими

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Чет Ное 27, 2008 5:47 pm

Обавезно кога сакате само договорете се нема проблем да видите што ви се вика убавина
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Пет Ное 28, 2008 3:47 am

па некогаш сакам да сум сама, да размислам за нешто, посебно кога имам некој проблем. Ама во главно, не сакам да сум сама. Повеќе со друштво.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Саб Ное 29, 2008 4:30 pm

повеке сакам да сум сама да си размислувам за се и сешто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Саб Ное 29, 2008 7:56 pm

Да би сакала некогаш да се одморам но тоа не значи дека сакам да сум сама.Тоа никако мразам да немам со кој муабет да си направам..(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Вто Дек 02, 2008 10:30 pm

еј па ретко сакам да сум сам, ама има моменти и кога ми е све дојдено преку глава и сакам да сум сам и да си ги средам мислите Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Вто Дек 02, 2008 10:32 pm

ејј..на сите им доаѓа така...еве пример имам и голема желба да идам во манастирот преображение во крушево...

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Вто Дек 02, 2008 10:34 pm

Иво напиша:
ејј..на сите им доаѓа така...еве пример имам и голема желба да идам во манастирот преображение во крушево...

јас бев пред месец дена да го видам. сеуште не е готов но ќе биде прекрасен и пред се многу релаксирачки манастирски комплекс.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Вто Дек 02, 2008 10:38 pm

Желба ми е најголема да одам...се надевам дека за мојот роденден ќе бидам таму

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Сре Дек 31, 2008 4:36 am

С А М А ... сакам ама нема да можам да издржам ни 1 ден
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Сре Дек 31, 2008 5:47 pm

е добро де ако неможеш сама ке си го земеш дечкото под рака и напред хиххиSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Чет Јан 01, 2009 5:24 pm

еве го мистер паметњаковиќ се јави!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Пет Јан 16, 2009 10:56 pm

Хаха какви совети дели ... ептен добри хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   Нед Фед 22, 2009 11:44 am

никад бољи ... Razz

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Колку сакате да сте сами?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку сакате да сте сами?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: