CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Прва мисла кога се разбудивте...?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:09 am

ллеелеле на која ?? а иначе и кој те потсети ке може да ни кажес хехеSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:11 am

Што да ви кажам?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:14 am

Абе побрзо казувај не не држи во неизвесност или казувај или ....... море кажи хеххе Smile да не помисли на спајдрмен хахааааааааахахаахх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:16 am

Нееееее на една личност која ми значи во животов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:24 am

Комита не се сеќирај на тебе помислила .. ти си таа личност
Сега задоволен си ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:27 am

хахах не ме издавај пааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:28 am

Ееепаа само мрмори .. го знаеш каков е Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:30 am

Ах да да го знам.....ај се надевам задоволен е сеа?
Ејјјј прво на тебе да помислам кога ке се разбудам е тоа е привилегија хахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:32 am

ллеееееееееееллллеалклл готово ааа хаххаха незнам што да правам ке правам самоутепанство хххх 'мрмори' страмота цццц не очекував од тебе Smile

иначе фала за привилегиите хехех плавушке


Последната промена е направена од @komita@ на Саб Дек 13, 2008 1:35 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:33 am

Ехе огромна привилегија.. Мартин немој сега да се срамиш .. кога ја откривме мистеријата тии бегаш
Едит: Тука си бил ... епа мора така да се изразам, тебе само со тоа ти доаѓа памет
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:36 am

Немој самоутепанство те молам само тоа не....после што ке правиме без тебе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:40 am

Go Ka напиша:
Ехе огромна привилегија.. Мартин немој сега да се срамиш .. кога ја откривме мистеријата тии бегаш
Едит: Тука си бил ... епа мора така да се изразам, тебе само со тоа ти доаѓа памет

хехехех многу ти зне тоа бојлерот твој хехехех опасна си била Smile иначе да ја откривме мистеријата ххх

штом ти така викаш ке те послушам и не правам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:40 am

Ќе нема на кој Плавушка да мисли кога ќе стане Razz немој такви бељи да правиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:41 am

ххххахахаххах ејјј цццц и после мене ми бегал паметот јас сум фантазирал Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:42 am

Абе ова е реалност...види го не верува ц ц ц
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:43 am

Ако, ако нека се прави на Тошо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:44 am

добро добро готово верувам штом вие двете викате а вие сте мнозинство 2:1 готово е законот е усвоен ххеххехехе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:46 am

Браво колку си примерен значи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:48 am

па како абе нема шала со мене хехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:54 am

Добро е на време се поправи хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 1:56 am

таман на време .. му требаа 2 часа да сфати ама нема веза
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 2:00 am

веза како си ??? хххх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 2:06 am

@komita@ напиша:
веза како си ??? хххх
хаха .. ајј доста беше за тоа . CUT на дискусијава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 7:11 am

1 Мисла е: КОЛКУ ЛИ Е СААТОТ ?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 13, 2008 3:29 pm

Каснаам .. и рипнав за секунда
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прва мисла кога се разбудивте...?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: