CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Прва мисла кога се разбудивте...?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4
АвторПорака
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пон Дек 15, 2008 9:31 pm

хајмо ане станувај од креветот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Пет Дек 19, 2008 4:35 am

2 Мисла е: ДАЛИ МИ Е БЛИСКУ СТОЛОТ ДА ОДМАРАМ МАЛКУ..!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Дек 27, 2008 10:07 pm

аа анче денес домче си...убавини еј..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Вто Дек 30, 2008 5:52 pm

A Мартин брат ке одмараш едно три недели на распуст хахах Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Вто Дек 30, 2008 5:57 pm

@komita@ напиша:
A Мартин брат ке одмараш едно три недели на распуст хахах Razz
Мартин ти е брат ??? Smile Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Вто Дек 30, 2008 6:00 pm

Да де па како брат ми е јас си имам второ јас хахах

2, помисла мора ли пак да ја зафркавам Гока ајде што има врска може хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Вто Дек 30, 2008 6:02 pm

Двојник имаш... како славните ѕвезди
уствари и ти си ѕвезда, светла, славна, голема Wink

Одговор на помислата- Кој те тера на тоа?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Вто Дек 30, 2008 6:06 pm

благодарам на пофалбите Гока истот го мислам јас за тебе сјајна ѕвездичка си Razz иначе незнам кој ме тера тој другиот сигурно Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Вто Дек 30, 2008 6:09 pm

Сега ќе се фалиме ? хаха
Ајј кажи му на тој другиот ... кога ќе станува насабајле да не мисли толку многу ... уште од сабајле ако се мачи ќе го боли глава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Вто Дек 30, 2008 6:15 pm

Ke му пренесам не се секирај ама не би требало да го боли глава бидејки многу е паметен а и да го боли барем ке знае дека има нешто внатре не е празна хахахха Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Вто Дек 30, 2008 6:17 pm

Е немој после да велиш дека не сум му кажал ... да си знае ... ако му биде нешто нема јас да одговарам за него Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Вто Дек 30, 2008 6:18 pm

Важи нема проблем ке му пренесам да не му биде првата помисла многу сложена да не го боли глава ииииииии.... еве еве и он ти се заблагодарува што се грижиш за него хахахаха Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Сре Дек 31, 2008 4:38 am

Супер супер .. и кажи му сега за празниците да одмара
и ајј да се вратиме на темата Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   Саб Јан 03, 2009 7:36 pm

е ви текна дека треба да се вратите на темата...

Моја прва мисла утрово: ВТФ?! Не е веќе утро!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прва мисла кога се разбудивте...?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прва мисла кога се разбудивте...?
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: