CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Кое е вашето најголемо задоволство?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Кое е вашето најголемо задоволство?   Чет Ное 27, 2008 3:50 pm

Што е тоа што ви причинува најголемо задоволство

Мене кога си седам на компјутерот и никој не ме замара =)
едно од повеќето задоволства ми е тоа Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Чет Ное 27, 2008 5:36 pm

Незнам да си со некое девојче онака сам и да си праиш муабет и во себе да си коваш планчиња како да ја смуваш хехехех незнам тоа а може да се каже и кога играм фудбал онака многу ми е интересноSmileSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Чет Ное 27, 2008 5:44 pm

Најголемо задоволство ми е коа си седам со девојка ми гушнати сме си си лежиме и си праиме муабет..уште да немавме обврски супер ќе беше

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Чет Ное 27, 2008 6:37 pm

Ејј какви романтичари сте вие позицијата Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Чет Ное 27, 2008 6:40 pm

Хахахах што да се прави такви сме ние романтични души.. мора мора хехехехех SmileSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Чет Ное 27, 2008 6:41 pm

Деца од топанско што да праиш...

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Чет Ное 27, 2008 6:42 pm

Да де затоа не за друго да сме од друго мало друга приказна ке беше хехехх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Чет Ное 27, 2008 6:42 pm

Добри сте добри .. ве бива Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Чет Ное 27, 2008 6:44 pm

Благодарам на пофалбата се гордеам кога другите ме фалат хахахах посебно девојчиња
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Чет Ное 27, 2008 6:45 pm

@komita@ напиша:
Благодарам на пофалбата се гордеам кога другите ме фалат хахахах посебно девојчиња
епаа ајјде сега секогаш ќе те фалам .. па гордеј се ти само Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Чет Ное 27, 2008 6:50 pm

Хеехехехх ако ако фала ти ама и само од фалење нема фајде аххахахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Чет Ное 27, 2008 7:06 pm

@komita@ напиша:
Хеехехехх ако ако фала ти ама и само од фалење нема фајде аххахахах
ќе биде не се сеќирај Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Чет Ное 27, 2008 7:39 pm

Еј не го залажувај детето да не се секира...нема секира..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Пет Ное 28, 2008 3:36 am

ццц...големо задоволство ми прави кога сум со друштво, шмекаме дечки и уживаме. Без грижи и без обврски!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Пет Ное 28, 2008 3:09 pm

Еј не кради финти Smile се шалам можеш да продолжиш да си фантазираш хаххаа пак се шалам хехехехх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Вто Дек 02, 2008 10:32 pm

најголемо задоволство да сум со друштво, во автобус, патуваме некаде и си слушаме добра музика и си муабетиме Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Вто Дек 02, 2008 10:39 pm

и успат кило коњак и некоја цура...

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Сре Дек 03, 2008 1:20 pm

без коњак не се може а?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Сре Дек 03, 2008 1:21 pm

се може и без коњак бе. ќе си земеш водка и готово Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Сре Дек 03, 2008 1:22 pm

добро решение на проблемот ххахахах

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Чет Дек 11, 2008 9:29 pm

Магде ај не се прај дека не пиеш

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Пет Дек 12, 2008 5:37 pm

нема врска како збориш така за девојчето па не пие кога нема Smile ххаахахахахх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Пет Дек 12, 2008 5:51 pm

Леле едвај чекавте само некого да зезате ц ц ц
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Пет Дек 12, 2008 5:53 pm

Па тоа им е изгледа најголемо задоволство овде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   Пет Дек 12, 2008 5:54 pm

еллеле кути незнаеш кое задоволство е ама да зезам а да ме зезаат несакам хехехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето најголемо задоволство?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кое е вашето најголемо задоволство?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: