CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Ангели ( Casi Angeles )

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Ангели ( Casi Angeles )   Чет Окт 23, 2008 12:23 pm

Дали ја гледате оваа детска серија ? баш ми е интересна и ја гледам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Чет Окт 23, 2008 9:33 pm

леле кај ме погодивте?имам преку 300 слики од нив и сите песни..па кој сака нека повели..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пет Окт 24, 2008 1:51 am

aii ja obozavaaamm serijataaa..lele...e ane aj daj nekoi pesni:Dpozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пет Окт 24, 2008 4:40 pm

Некогаш ја погледнувам така кога ми е досадно инаку ми стои убава ама не сакам толку многу да се занесам во тие серии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Нед Окт 26, 2008 3:00 am

Убава серија, единствената што колку-толку ја пратам моментално. Ама тотално промашени улоги. Поред мене Малвина би требало да ја игра главната улога, најубава е Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пон Окт 27, 2008 6:38 pm

па иван4е како да пратам??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пон Окт 27, 2008 10:22 pm

Ane напиша:
па иван4е како да пратам??

најди ги како видео на youtube и копирај го линкот таму кај што се постираат видеа (на ист начин како за слика) и потоа испрати го постот. Песната на форумот ќе ја гледаме и слушаме (мислам видеотот од песната).

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пон Окт 27, 2008 10:36 pm


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пон Окт 27, 2008 10:42 pm

Еве како пеат и на англиски:


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Вто Окт 28, 2008 2:36 pm

епа не сум искусна по форуми,и незнам каде да постирам видео.
п.с. ај ја ке дадам линкови,ти ставај ги видеата.ок?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Вто Окт 28, 2008 8:58 pm

Ane напиша:
епа не сум искусна по форуми,и незнам каде да постирам видео.
п.с. ај ја ке дадам линкови,ти ставај ги видеата.ок?

важи Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Сре Окт 29, 2008 2:50 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пет Окт 31, 2008 4:50 pm

а кога сме кај ангели,кој ви е омилен лик од женските,кој од машките.Мене најубава од женските ми е јасмин,а од машките рама така е симпатичен..аа и кристобал и монито се слатки..хех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пет Окт 31, 2008 4:59 pm

само ме збунува дали е детска или тин серија??некаде пишува тин,некаде пишува детска серија...јас мислам дека е тин серија затоа што и децата што глумат се од 13-18 години...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пет Окт 31, 2008 5:09 pm

Ane напиша:
само ме збунува дали е детска или тин серија??некаде пишува тин,некаде пишува детска серија...јас мислам дека е тин серија затоа што и децата што глумат се од 13-18 години...
батко ти ќе те кара за пост под пост ... затоа пази си
а јас мислам дек е ТИН серија


Последната промена е направена од Go Ka на Пет Окт 31, 2008 6:22 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пет Окт 31, 2008 6:00 pm

да ја гледам и многу ми е интересна........ прво почнав да ја гледам од една причина зошто многу ми е убав Tијаго Smile ама после тоа како се одвиваа настаните се повеке и повеке ми стануваше интересна Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пет Окт 31, 2008 6:19 pm

што е тоа постпод???не се разбирам многу во форуми
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пет Окт 31, 2008 6:23 pm

Ane напиша:
што е тоа пост под???не се разбирам многу во форуми
тоа е кога праќаш повеќе мислења едно по друго
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пон Ное 03, 2008 5:39 pm


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Саб Ное 15, 2008 10:39 pm

ајде бе нека се знае дека луз и сиело се сестри..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пон Ное 17, 2008 3:50 pm

ќе се знае ќе се знае без нервози..Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Пон Ное 17, 2008 8:02 pm

ама колку е слатко луз..леле срценце е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Сре Ное 19, 2008 11:33 pm

Ете се дозна дека се сестри, не требаше да се чека многу долго Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Саб Ное 22, 2008 10:03 pm

само треба да пратиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   Нед Ное 23, 2008 2:04 am

Сега треба уште нешто да се дознае хаха?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ангели ( Casi Angeles )   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ангели ( Casi Angeles )
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до: