CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Дали зборувате во сон?

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Дали зборувате во сон?   Чет Ное 27, 2008 3:52 pm

Кога ќе заспиете и кога соништата ќе почнат да се редат дали вие зборувате? Дали ја дигате куќата вечерно време кога спиете со вашето зборување во сонот ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали зборувате во сон?   Чет Ное 27, 2008 5:31 pm

Јас мислам дека кога бев помал зборев во сон дури и станував имам и интересна случка со брат ми еднаш во сон имам станато и му викам "абе брат дај ми ја топката да играм " хехехе он ми рекол каква топка иди легнувај таму и јас сум си легнал хаххахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали зборувате во сон?   Чет Ное 27, 2008 5:47 pm

Не зборам никогаш..скоро...само еднаш откако праев муабет со ели и коа завршивме со разговор сум си праел муабет сам на себе господ знае до кога...устата ми се исушила.хаха.иначе знам друг кој си збори во сон...

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали зборувате во сон?   Чет Ное 27, 2008 6:29 pm

Иво напиша:
иначе знам друг кој си збори во сон...

Кој тоа ? Very Happy некој од овде ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали зборувате во сон?   Чет Ное 27, 2008 6:31 pm

Ели кој може друг хаха..леле ако прочита...

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали зборувате во сон?   Чет Ное 27, 2008 6:33 pm

Иво напиша:
Ели кој може друг хаха..леле ако прочита...
хаха е арно де не е толку лошо тоа.. Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали зборувате во сон?   Пет Ное 28, 2008 3:44 am

јас не зборам во сон..уствари не си се слушам дека зборувам хахаха не знам дали зборувам Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали зборувате во сон?   Саб Ное 29, 2008 4:37 pm

понекогаш...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали зборувате во сон?   Саб Ное 29, 2008 7:53 pm

Vrska nemam mozebi ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали зборувате во сон?   Пон Дек 01, 2008 5:59 pm

Како можам да знам зборувам ли во сон? Тоа го знаат тие што ме слушаат ако зборувам, јас кога спијам не се слушам! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали зборувате во сон?   Пон Дек 01, 2008 7:28 pm

[G]irL4[E] напиша:
Како можам да знам зборувам ли во сон? Тоа го знаат тие што ме слушаат ако зборувам, јас кога спијам не се слушам! Smile
Па дали некој ти има речено дека си зборувала во сон... некој кој те слушнал ?

Кога ајс спијам-сиет спијат хахха

се шалам..не зборувам во сон.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Дали зборувате во сон?   Вто Дек 02, 2008 9:52 pm

само неколку пати имам зборувано во сон и тоа како помал. тоа веќе не ми се случува Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали зборувате во сон?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали зборувате во сон?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: