CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Дали имате постери во вашата соба?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Пет Дек 12, 2008 8:08 pm

Ane напиша:
пола-пола!
братска делба!нека не цивка само
мoже и сестринска да биде делбата не е проблем
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Пет Дек 12, 2008 8:11 pm

како не ве страм јас гледам да спречам да не избие ку*шлус а вие тука ми правите диверзии цццццц


Последната промена е направена од @komita@ на Саб Дек 13, 2008 1:11 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Пет Дек 12, 2008 10:24 pm

@komita@ напиша:
како не ве страм јас гледам да спречам да не узбие ку*шлус а вие тука ми правите диверзии цццццц

ооо малечок тој ништо не разбира хахах

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Саб Дек 13, 2008 1:13 am

лелелелел аја ајајајај ајајај офофофоффоф фофлелелеле еллелелелелел немој ти се молам лелеллллллллееееее еееееејјјјјјјј немој немој извини извини магде заборавив дека си многу голема SadSad извини ти се молам ххххххххХХХХХХХХХХХахахахахахахахххххххх еј ретарда сум ццццццццц ај ништо ке простите SmileSmileSmile иначе немам постери ама ке ставам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Саб Дек 13, 2008 7:06 am

Во Исламската вера е ХАРАМ ( ГРЕВ ) да се стават постери од било што... Така да јас си ја поштувам верата и си ја подржувам.

- А би сакал да стаам и тоа од ДЕСИСЛАВА ( Бугарската Пеачка ) и од Бритни.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Саб Дек 13, 2008 12:41 pm

хехе ич незнаеш од која пеачка да стаиш хехе

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Чет Дек 18, 2008 3:46 pm

Хахахаха што да праам иве тоа е тоа Ухх Таа ДЕСИСЛАВА лелеле Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Чет Дек 18, 2008 8:25 pm

Хаха ... нели Десислава многу добар глас има заслужува да ја ставиш Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Сре Дек 24, 2008 7:01 pm

абе тие бугарките само се разголуваат,па затоа машките ги сакаат..аааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Чет Дек 25, 2008 3:54 am

Go Ka напиша:
Хаха ... нели Десислава многу добар глас има заслужува да ја ставиш Razz

Хахахахаха за глас но комент ама и за тело :$ но цомент а башка ... да не кажам хахаха

Ane напиша:
абе тие бугарките само се разголуваат,па затоа машките ги сакаат..аааа

Ane - Те молам тебе и сите други женски во форумов и опште сите женски од цел свет кога се збори за масхки можеш да опфатиш 1 или група а не сите да речеш за сите..!

Пошто од повише женски сум го слушнал истот "СИТЕ МАШКИ СЕ ИСТИ" - По лош смисол ај ако се обратиме и ние да речеме "СИТЕ ЖЕНСКИ СЕ ИСТИ" - Како ке ви биде?

Јас ја сакам заради глас и тело има убава е мислам по мој вкус ПЛАВА пхи ..!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Чет Дек 25, 2008 1:25 pm

Не се сите машки исти зошо не сум ги пробала сите за да можам да дискутирам, но затоа убаво кажа дечкото пред мене не се ни сите девојки исти, а за бугарките нив таков им е менталитетот нишо повеќе=)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Чет Дек 25, 2008 11:50 pm

Ај бек ту д топик ви се молам..што направивте од темава??

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Нед Дек 28, 2008 1:59 pm

ок...јас си залепив некои постери од HSM i Zac Efron..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Пон Дек 29, 2008 2:12 am

Ц.ц.Ц значи колку ме нервираат тие Zac i Vanessa аууу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Пон Дек 29, 2008 4:26 pm

зошто те нервираат?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Пон Дек 29, 2008 7:17 pm

Па не знаат веќе што да измислат ... како околу нив да се врти цел свет
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Вто Дек 30, 2008 4:49 pm

Имам знаме Македонско 16крако Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Вто Дек 30, 2008 6:05 pm

@komita@ напиша:
Имам знаме Македонско 16крако Razz
E тоа го ценам ... бравос

cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Вто Дек 30, 2008 6:11 pm

Фала фала можеби ке имам и од тебе бидејки гледам можеби ке станеш некоја ѕвезда штом те има на телевизија хахаха Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Сре Дек 31, 2008 4:10 am

Хахахаха ... ме насмеваш со тие твои коментари Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Саб Јан 03, 2009 8:01 pm

Ane напиша:
ок...јас си залепив некои постери од HSM i Zac Efron..

Само така..супер се дечките Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Vale

avatar

Female Број на мислења : 15
Age : 23
Локација : Скопје
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Сре Јан 07, 2009 8:08 pm

Јас си имам само плави ѕидови хех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.valerija-penko.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   Пет Јан 09, 2009 2:15 pm

плави? кул!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали имате постери во вашата соба?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали имате постери во вашата соба?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: