CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 ---ИлИ---

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пет Дек 05, 2008 1:24 pm

Тимбеленд

јас или ти?! Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пон Дек 08, 2008 6:51 pm

Ти
Кој сум јас, кој сум јас ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Вто Дек 09, 2008 4:09 pm

ти си интелект Wink

каде за н.г. ?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Вто Дек 09, 2008 9:56 pm

viktor_mak напиша:
ти си интелект Wink

каде за н.г. ?!
јас прашав кој сум јас или кој сум јас =)
ова е ИЛИ !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Сре Дек 10, 2008 5:01 pm

Go Ka напиша:
viktor_mak напиша:
ти си интелект Wink

каде за н.г. ?!
јас прашав кој сум јас или кој сум јас =)
ова е ИЛИ !
ау да бе сори грешка Wink
епа тогаш кој сум јас Wink
македонија или хрватска?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Чет Дек 11, 2008 3:36 pm

хаха нема што да се извинуваш мала грешка .. се случува Wink
Македонија
Britney или Madonna?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Чет Дек 11, 2008 6:28 pm

ни таа ни таа ај Britney

град или село?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пет Дек 12, 2008 4:22 pm

Градче големко убаво =)
Тренерки или Фармерки ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пет Дек 12, 2008 9:32 pm

тренерки за по дома фармерки за по школо ххахаха

школо или дома??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пет Дек 12, 2008 10:05 pm

Школо

Врата или прозорец?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Саб Дек 13, 2008 1:27 am

прозор

Кратово или Струмица?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Саб Дек 13, 2008 1:28 am

Струмица
јас или ти?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Саб Дек 13, 2008 2:00 am

Јас
Кирилица или Латиница ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пет Дек 19, 2008 11:58 pm

Кирилица

Маја или Го ка (и двете ама ај вие одберете хихии мала шаааалааа)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пон Дек 22, 2008 5:46 pm

Ц.ц.Ц.ц абее одд кај ги наоѓаш овие

Маја Razz

Нод или АВГ ?(антивирус)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пон Дек 22, 2008 11:01 pm

Авг (незнам од каде ги наогам прашањата Razz)

сол или шеќер ?????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Сре Дек 24, 2008 7:56 pm

Шеќерче =)

Away или Далеку ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пет Дек 26, 2008 12:41 am

Go Ka напиша:
Јас
Кирилица или Латиница ?

себичњак!

Go Ka напиша:
Away или Далеку ?

Away само за на мсн а онака далеку.

Сега или утре?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пет Дек 26, 2008 12:45 am

Сега или никогаш хехе
Сега
Online ili Offline
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пет Дек 26, 2008 12:47 am

Аppears offline

Узо или македонска ракија?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пет Дек 26, 2008 12:52 am

Ж'та =)

Сонце или Месечина
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пет Дек 26, 2008 11:38 am

Сонце Македонско Razz

Ferrari или фиќо ??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пет Дек 26, 2008 2:52 pm

Фичо =)

Косово или Албанија?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   Пет Фед 06, 2009 12:35 am

E ајде де
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ---ИлИ---   

Вратете се на почетокот Go down
 
---ИлИ---
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: