CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што правевте пред да дојдете на форумот?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Чет Дек 25, 2008 7:57 pm

ги учев тие проклети дефиниции математика
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Чет Дек 25, 2008 11:36 pm

се допишував на мсн со диме мартин гока иво.. Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Пет Дек 26, 2008 12:37 am

Целл ден едно исто ... математика математика
2+1-3=10
ме бива нели =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Пет Дек 26, 2008 12:39 am

Се допишував со Магде Иво Гока итн итн и Димче Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Саб Дек 27, 2008 1:23 am

Со Друштвото ... шетавме низ снегооот =)=)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Саб Дек 27, 2008 8:32 pm

играв некои игри на компјутер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Саб Дек 27, 2008 8:34 pm

Бев надвор на снеггоот =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Саб Дек 27, 2008 9:23 pm

кај нас немаше многу...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Саб Дек 27, 2008 9:34 pm

да ти кажам право можеш слободо да останеш и да спиеш на снего разбираш хииххиих Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Нед Дек 28, 2008 1:38 pm

гледав филм со петре прличко...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Пон Дек 29, 2008 2:33 am

@komita@ напиша:
да ти кажам право можеш слободо да останеш и да спиеш на снего разбираш хииххиих Smile
Ти многу паметен си станал ... да се разболам и после да ме нема цел месец овде ... ти тоа ли сакаш? Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Пон Дек 29, 2008 4:23 pm

бев на англиски курс
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Вто Дек 30, 2008 5:14 pm

Go Ka напиша:

Ти многу паметен си станал ... да се разболам и после да ме нема цел месец овде ... ти тоа ли сакаш? Shocked

Не не таман работа јас цццццц .. никогаш не би посакал такво нешто Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Вто Дек 30, 2008 5:16 pm

@komita@ напиша:
Go Ka напиша:

Ти многу паметен си станал ... да се разболам и после да ме нема цел месец овде ... ти тоа ли сакаш? Shocked

Не не таман работа јас цццццц .. никогаш не би посакал такво нешто Razz
море мангуп си ти голем ... не се родил таков на овој свет.

пред да дојдам овде работев нешто на ПЦ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Вто Дек 30, 2008 5:27 pm

ЛЕелел цццц како не те сТрам хихих нема врска не ме знаеш во живо и неможе да збориш кога ке ме знаеш ке праиме муабет ок ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Вто Дек 30, 2008 5:39 pm

@komita@ напиша:
ЛЕелел цццц како не те сТрам хихих нема врска не ме знаеш во живо и неможе да збориш кога ке ме знаеш ке праиме муабет ок ?
аууу се извинувам ... може така може
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Вто Дек 30, 2008 5:41 pm

Готово речено сторено Razz кога ке се видиме во живо ке си праиме муабет Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Сре Дек 31, 2008 3:58 am

работев околу снабдување со музика за денешната ноќ(бидејќи веке сме последниот ден од оваа година)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Саб Јан 03, 2009 8:09 pm

Ете кој е вреден Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Нед Јан 04, 2009 2:23 am

Пред да дојдам овде и да видам како сте седев со гости =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Пет Јан 09, 2009 2:24 pm

опааа и не се напи? Smile Јас пред да се вклучам на форум појадував.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Пет Јан 16, 2009 10:44 pm

[G]irL4[E] напиша:
опааа и не се напи? Smile Јас пред да се вклучам на форум појадував.

Нее бее ... како можеш да помислиш таква работа
Пред да дојдам овде бев на шеткање и муабет =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Чет Фед 05, 2009 11:58 pm

аха муабет лево десно со дечко под рака хахахха знам знам јас тоа твое шеткање хахха . Се шалам иначе сега се спремам да јадам ама бидејки не сум посветил малку време на форумов јадењето ке почека малку ке се опуштаме со форумов
Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Пет Фед 06, 2009 12:12 am

@komita@ напиша:
аха муабет лево десно со дечко под рака хахахха знам знам јас тоа твое шеткање хахха . Се шалам иначе сега се спремам да јадам ама бидејки не сум посветил малку време на форумов јадењето ке почека малку ке се опуштаме со форумов
Smile
Абе ти плачеш за ќотек ама ајде ќе ти простам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   Пет Фед 06, 2009 12:23 am

Плачам де плачам тоа е што да ти кажам ако сакаш прости ако не немора тоа е нема што друго да ти кажам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што правевте пред да дојдете на форумот?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што правевте пред да дојдете на форумот?
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: