CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Избор на најглупа песна

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Избор на најглупа песна   Пет Ное 28, 2008 2:49 pm

Тука ќе избираме најглупа песна што сме ја слушнале

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Избор на најглупа песна   Саб Ное 29, 2008 4:36 pm

бззз-детска евровизија(грузија)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Избор на најглупа песна   Сре Дек 03, 2008 2:15 pm

ејјј многу ги има.
сите од ноне, скоро сите од геј геј продакшн (значи геј геј, еЉвир, чврчак и ај геј (IJ)), поосссллееее некои песни на деана, одредени песни на слаткар и на тони фен и тако даље Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Избор на најглупа песна   Сре Дек 03, 2008 7:00 pm

еј немој да ги навредуваш врчак и тони зен!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Тейка

avatar

Female Број на мислења : 18
Age : 22
Локација : Sofia, Bulgaria
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Избор на најглупа песна   Сре Дек 03, 2008 7:51 pm

Ane напиша:
бззз-детска евровизија(грузија)
много вярно. Ама то тва песен ли е.....кошер. Меко казано ужасна.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Избор на најглупа песна   Сре Дек 03, 2008 11:11 pm

да да тоа и не е песна хехех
феноменоменално осеќам се ----најглупата могуќа песна ако може песна да се нарече!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Избор на најглупа песна   Сре Дек 03, 2008 11:12 pm

[G]irL4[E] напиша:
да да тоа и не е песна хехех
феноменоменално осеќам се ----најглупата могуќа песна ако може песна да се нарече!
хаха и мене ми беше едно време глупа ама нешто почна да ми се допаѓа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Избор на најглупа песна   Сре Дек 03, 2008 11:14 pm

лелее не ме разочарувај..ја мразам од дно душа ја мразам песната. И тоа го знае моето друштво и за 2 август ако не ја пуштија 100 пати па ете..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Избор на најглупа песна   Чет Дек 04, 2008 12:17 am

[G]irL4[E] напиша:
лелее не ме разочарувај..ја мразам од дно душа ја мразам песната. И тоа го знае моето друштво и за 2 август ако не ја пуштија 100 пати па ете..
така требааа хаха .. најомилена песна на моето друштво
ОСТАНИ ЏУБРЕ ДО КРАЈА .. туку ајј да не забегувам од темава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Избор на најглупа песна   Чет Дек 04, 2008 7:05 pm

сестра и на една моја другарка(има 2 години),цел ден ја пее
и не феноменално туку
феноменомено
кога ке ја слушнам ми се иде да и ја влепам една
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Избор на најглупа песна   

Вратете се на почетокот Go down
 
Избор на најглупа песна
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: