CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што правите кога сте нервозни?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Саб Дек 06, 2008 10:37 pm

човек може да се смени од добро на лошо а може и од лошо на доброSmile

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Нед Дек 07, 2008 12:30 am

коа сум нервозна подобро е да нема никој околу мене.... посо викам ... уфф.... и слусам музика ... и.. шетам сама негде.... уфф... во моментов сум нервозна Cool Cool Cool Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Нед Дек 07, 2008 12:57 am

хеехе се гледа дека си нервозна Smile ама не се нервирајте губите од убавината
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Нед Дек 07, 2008 1:42 pm

Хах од искуство да не кажуваш?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Нед Дек 07, 2008 4:24 pm

еее ама тој е експерт хахахха за нервоза Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Нед Дек 07, 2008 10:15 pm

ИМА ПРАВО КОМИТА-НЕ СЕ НЕРВИРАЈТЕ ГУБИТЕ ЛЕПОТА..хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Саб Дек 13, 2008 5:50 am

Ако се нервирам одма идам на WINAMP весела музика ии гризање нокти..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Саб Дек 13, 2008 3:56 pm

Ова втората работа треба да ја исклучиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Пон Дек 15, 2008 9:17 pm

аа и многу се нервирам на англиски кај сузи па со ноктите тропам на клупата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Пет Дек 19, 2008 4:09 am

Go Ka напиша:
Ова втората работа треба да ја исклучиш

* Се обидувам Go Ka Али бавно иде .. :$
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Саб Дек 20, 2008 3:10 am

b1g-b3n1 напиша:
Go Ka напиша:
Ова втората работа треба да ја исклучиш

* Се обидувам Go Ka Али бавно иде .. :$
Ајде админот ќе ти држи лекции Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Саб Дек 20, 2008 9:52 pm

така така нема лабаво мора да се откажеш не е хигиенски Razz a кога сум нервозен којзнае што може да направам нели тогаш не ни мислам Smile(затоа не ме нервирајте )хихихихих
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Вто Дек 23, 2008 4:23 pm

секогаш бурно реагирам и не знам што правам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Пет Дек 26, 2008 12:19 am

па изброј до десет пред нешто да кажеш Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Пет Дек 26, 2008 1:00 am

неможам додека да избројам јас до десет сум направил глупост хиххииххи (ако беше за мене наменето прашањето ?? а сигурно знам дека небеше хахаха Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Пет Дек 26, 2008 7:06 pm

@komita@ напиша:
неможам додека да избројам јас до десет сум направил глупост хиххииххи (ако беше за мене наменето прашањето ?? а сигурно знам дека небеше хахаха Smile
Знаеш кој зборува без да го прашат ? Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Саб Дек 27, 2008 8:35 pm

@komita@ напиша:
неможам додека да избројам јас до десет сум направил глупост хиххииххи (ако беше за мене наменето прашањето ?? а сигурно знам дека небеше хахаха Smile
ИСТО КАКО МЕНЕ,ЈА ДОДЕКА БРОЈАМ ДО ДЕСЕТ,СУМ НАПРАВИЛА НЕШТО ШТО НЕ ТРЕБА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Вто Дек 30, 2008 4:33 pm

Ane напиша:
@komita@ напиша:
неможам додека да избројам јас до десет сум направил глупост хиххииххи (ако беше за мене наменето прашањето ?? а сигурно знам дека небеше хахаха Smile
ИСТО КАКО МЕНЕ,ЈА ДОДЕКА БРОЈАМ ДО ДЕСЕТ,СУМ НАПРАВИЛА НЕШТО ШТО НЕ ТРЕБА
Е вие ептен сте брзи ептен ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Вто Дек 30, 2008 4:47 pm

па како нема шала или или нема друго хехехе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Вто Дек 30, 2008 4:53 pm

А ако ви кажам дека јас не ни размислувам .. што ќе ми дојде на уста тоа кажувам .. кога не мислам ... а има и некогаш кога сум нервозна да си ќутам и да размислам доолго време за тоа што треба да го кажам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Вто Дек 30, 2008 4:55 pm

Абе знам дека некако си ми чудна ти ама до толку хехехе се шалам Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Вто Дек 30, 2008 4:57 pm

Ц.ц.Ц јас чудна ? интересно интересно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Вто Дек 30, 2008 5:03 pm

е да да многу е интересно хиххихи Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unFaiThFul giRL*

avatar

Female Број на мислења : 17
Registration date : 2009-12-08

ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   Вто Дек 08, 2009 7:32 pm

Па кога сум нервозна.. викам многу по сите дома, лупам вратее, излагам надвор малце на воздух.. играм цс на пц да ја истурим цела нервоза ! =@ [:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што правите кога сте нервозни?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што правите кога сте нервозни?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: