CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 чувствителни или не?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: чувствителни или не?   Пон Дек 01, 2008 4:49 pm

Дали сте многу повредени кога ќе ви се случи нешто лошо? Сочуствувате ли со нечија несреќа?? Брзо ли ги пребродувате проблемите?

Колку сте сигурни во себе кога се во прашање чувствата? И пред се’: дали ги искажувате вашите чувства?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пон Дек 01, 2008 7:33 pm

Темава е погодена за мене Sad
Можеби сум и пречувствителна па и затоа проблемите не ги пребродувам баш брзо ама и не ги делам со сите.. моите проблеми се мои и само мои !

Секојдневно моите чувства кон личностите кои што многу ми значат ги искажувам со тоа што го правам за нив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пон Дек 01, 2008 11:02 pm

Да ви кажам право изгледа сум чувствителен незнам а проблеми зависи кој проблем "секоја планина своја тежина нели" а ако имамм некој проблем многу ми олеснува да му кажувам на некој за мојот проблем можеби и ке ми каже излез од него Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Вто Дек 02, 2008 12:31 am

Премногу сум чувствителна и често се сочувствувам со нечија несрека....Кога сме кај проблемите пред другите искажувам дека брзо и успешно сум ги пребродела а уствари само јас си знам како ми е така да.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Вто Дек 02, 2008 5:01 pm

многу чувствителна за се и сешто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Вто Дек 02, 2008 9:16 pm

кога мене ми се случува нешто лошо веднаш барам решение на тој проблем, а доколку не најдам решение тогаш пробувам некако тој проблем да го заборавам.
а пак кога станува збор за туѓа несреќа, е тоа многу ме растажува поготово кога таа особа не го заслужува тоа што и се случило.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Вто Дек 02, 2008 10:41 pm

слично и јас...но сепак зависи од особата и до нејзиниот карактер...не се сите исти...инаку сум жалостив кога е во прашање туѓа несреќа и тогаш најчесто сакам да помогнам..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Сре Дек 03, 2008 1:18 pm

јас сум многу чувствителна, така барем велат другите. И потешко ми е кога на другите им е тешко отколку мене самата. Брзо и се расположувам понекогаш, брзо се здружувам и многу им верувам на луѓето. Тоа ми е голема мана.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Чет Дек 11, 2008 9:29 pm

хм..има некои луѓе кои уво не ги боли за ништо..неможам да ги сфатам

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пет Дек 12, 2008 2:43 pm

Иво напиша:
хм..има некои луѓе кои уво не ги боли за ништо..неможам да ги сфатам
Голем број на луѓе кои што не опкружуваат од свој интерес не гледат што се случува пред себе и како му е на другиот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пет Дек 12, 2008 4:25 pm

Тие луѓе се себични според мене

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пет Дек 12, 2008 4:32 pm

Иво напиша:
Тие луѓе се себични според мене
па тоа е
себичноста + без чувствителност = лошотилак
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пет Дек 12, 2008 4:39 pm

да да дефинитивно така е штом гока кажа да знаете дека е така хехехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пет Дек 12, 2008 4:54 pm

@komita@ напиша:
да да дефинитивно така е штом гока кажа да знаете дека е така хехехе
еех од кај знаеш.. можеби лажам хахахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пет Дек 12, 2008 4:59 pm

па тоа и им викам да се пазат од тебе хехехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пет Дек 12, 2008 5:01 pm

@komita@ напиша:
па тоа и им викам да се пазат од тебе хехехе
ха ха ха како се спасуваш брзо Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пет Дек 12, 2008 5:07 pm

абе во секунда одма мора мора ... кога даваат земај кога тепаат бегај хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пет Дек 12, 2008 5:12 pm

@komita@ напиша:
абе во секунда одма мора мора ... кога даваат земај кога тепаат бегај хахаха
Браво браво .. снаодливо момче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пет Дек 12, 2008 5:19 pm

цццццццц абе дете од Топанско не за друго хехехехеSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пет Дек 12, 2008 5:22 pm

@komita@ напиша:
цццццццц абе дете од Топанско не за друго хехехехеSmile
абе знаме ние за вас .. туку ајде назад на темата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пет Дек 12, 2008 5:31 pm

Многу сум чувствителен тоа е едно чудо невидено незнам како да ви кажам ке мора некако да се поправам хехехе иначе чувствителен сум и кога ми праат заб кога ке ме погоди во нерв уф уф уф лелел Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пет Дек 12, 2008 5:44 pm

@komita@ напиша:
Многу сум чувствителен тоа е едно чудо невидено незнам како да ви кажам ке мора некако да се поправам хехехе иначе чувствителен сум и кога ми праат заб кога ке ме погоди во нерв уф уф уф лелел Smile
па за тоа второто кој не е чувствителен ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Пет Дек 12, 2008 5:46 pm

хахаха па се зезав онака немаше што да ви кажам па малку така иииииии од каде да знам може има некој што не е ццц Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Саб Дек 13, 2008 6:18 am

@komita@ напиша:
Да ви кажам право изгледа сум чувствителен незнам а проблеми зависи кој проблем "секоја планина своја тежина нели" а ако имамм некој проблем многу ми олеснува да му кажувам на некој за мојот проблем можеби и ке ми каже излез од него Smile

^
- Брат и ја истото би го кажел ... |
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   Сре Дек 17, 2008 1:42 pm

па нормално хехех Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: чувствителни или не?   

Вратете се на почетокот Go down
 
чувствителни или не?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: