CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Најголема тајна

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Најголема тајна   Пон Дек 01, 2008 4:52 pm

Ако прашам која е вашата најголема тајна, веќе нема да биде најголема тајна! Затоа ќе прашам: Имате ли некоја најголема тајна што не сте ја кажале никому? Или пак, сте ја кажале само на една личност? И која е личноста на која и ги доверувате сите тајни?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Пон Дек 01, 2008 7:48 pm

Тешко да се најде некоја личност на која може да и довериш некоја голема тајна .. а мислам дека имам една а можеби и повеќе тајни - само мои
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Пон Дек 01, 2008 10:59 pm

Па секој човек мора да има некоја тајна ама дали ке го избере вистинскиот човек за да му ја каже својата тајна Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Пон Дек 01, 2008 11:51 pm

да..имам најголема тајна и сум ја кажал само на една особа.

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Пон Дек 01, 2008 11:56 pm

И јас имам најголема тајна која сеуште не сум ја кажала никому
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Пон Дек 01, 2008 11:57 pm

Иво напиша:
да..имам најголема тајна и сум ја кажал само на една особа.
не мора да се исповедиш пред нас .. знаеме која е таа особа нели ? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Вто Дек 02, 2008 5:02 pm

и јас имам тајна ама си ја чувам во себе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Вто Дек 02, 2008 9:14 pm

хммм па имало и ќе има доста големи тајни од кои еден дел ги знае само една особа, а другиот дел си се само мои Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Сре Дек 03, 2008 1:40 pm

најголемата тајна е само моја сега за сега.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Чет Дек 04, 2008 12:07 am

viktor_mak напиша:
хммм па имало и ќе има доста големи тајни од кои еден дел ги знае само една особа, а другиот дел си се само мои Wink
уфф таинствениот виц Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Чет Дек 04, 2008 3:56 pm

можеби ке ја кажам ама кога ке биде вистински момент
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Пет Дек 05, 2008 11:10 pm

така така, за се има вистинско време. Ништо не се случува ни подоцна ни порано од потребното како што рекол Балзак Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Пет Дек 05, 2008 11:49 pm

Па па па ти се си знаела исто како википедиа си нема што знаеш и кој кажал и зашто и како едноставно се хехехех бравос Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Саб Дек 06, 2008 12:01 am

епа е информирано девојчето
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Саб Дек 06, 2008 2:41 pm

хеххехехехе еми како Smile не смем да разочарам хахах нели википедиа сум Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Нед Дек 07, 2008 10:28 pm

ви ја претставуваме новата википедиа мк со многу информации..
мала шега
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Пон Дек 08, 2008 6:14 pm

Ајј немојте многу да забегувате од темата ве молам ! Evil or Very Mad Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Пон Дек 08, 2008 11:52 pm

Абе закон си шо ти е....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Саб Дек 13, 2008 6:08 am

Тајната останува тајна до кога ќе дојде вистинското време да се искаже.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Саб Дек 13, 2008 3:44 pm

А ако не е за кажување ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Пон Дек 15, 2008 9:19 pm

ја не ја кажувам тајнава за 2-3 години
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Сре Дек 17, 2008 1:40 pm

ако чувај уште две три па кажи ја
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Сре Дек 17, 2008 2:39 pm

тешко дека на вас ке ви ја кажам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Пет Дек 19, 2008 4:49 am

Ane напиша:
тешко дека на вас ке ви ја кажам!

* Да ти кажам право Ane и не очекувам да ни ги кажеш твоите тајни ххаха Smile
и ако не е за кажување онда не мора ни да се спомне дека има и тајна хаха пошто знаеш како е кај нас сите сакат да знаат за комшиата..! немојте да се навредите со ова ве молам ова беше чисто како солза не е за некој поединец туку општо за цел наш народ такви сме по природа сакаме да знаеме се љубопитни Razz..


- Тоа е за пофалба да знаете..!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   Вто Дек 23, 2008 4:30 pm

па темава е за тоа-дали имате тајна и дали ке ја кажете на некој
јас фино лепо си објаснив дека имам тајна,ама не ја кажувам за 2-3 години
мислам дека не ја разбираш темава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најголема тајна   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најголема тајна
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: