CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Нов изглед на кулзон форумот

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Нов изглед на кулзон форумот   Пон Дек 01, 2008 11:43 pm

Ете како што ветив први декември дојде и сменивме тема малце од црно сега удривме на новогодишно со цел да ја доловиме атмосферата..овде ги очекувам вашите критики

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Пон Дек 01, 2008 11:47 pm

Еве јас ја имам таа чест прва да искоментирам хаха новиот изглед е прекрасен воодушевена сум навистина поубаво неможеше да изгледа форумчево.Секоја чест...


Последната промена е направена од Иво на Саб Дек 13, 2008 12:54 pm. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : пишувај кирилица)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Пон Дек 01, 2008 11:50 pm

Ме спревари Плавушке =)

Инаку бравос .. успешно изведено ова шефе
Буди празнично расположение и мерак ми е да го гледам ваков форумот =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Пон Дек 01, 2008 11:51 pm

Е да те преварив хаххах нели е прекрасно уживам....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Пон Дек 01, 2008 11:53 pm

Инаку админот наш чекал критики .. нека чека нема да ги дочека Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Пон Дек 01, 2008 11:58 pm

Па фала богу нема никаква критика се е позитивно!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Вто Дек 02, 2008 12:03 am

А смее ли да се има нешто негативно ? Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Вто Дек 02, 2008 12:05 am

Нееее таман работа хах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Сре Дек 03, 2008 1:05 pm

па критика не подразбира само негативни работи Smile напротив. Ми се допаѓа изгледот..супер Smile Сепак добра идеја било тоа со нов новогодишен скин, а јас мсилев нема да прифатите ехххее

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Сре Дек 03, 2008 1:48 pm

абе вие да не сте..јас ништо не правам..ви благодарам што ме подржувате и што ми давате предлози.поздрав

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Сре Дек 03, 2008 1:59 pm

немаш гајле, тука сме ние секогаш Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Сре Дек 03, 2008 4:37 pm

Имаме среќа што имаме брз и исполнителен шеф =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Сре Дек 03, 2008 8:57 pm

тхе босс хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Сре Дек 03, 2008 11:15 pm

Добро мислам дека доволно си дискутиравме за оваа тема или?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Сре Дек 03, 2008 11:17 pm

можеби имаш право..под клуч може да оди Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Сре Дек 03, 2008 11:29 pm

Ќе ја стави нашиот админ Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Сре Дек 03, 2008 11:39 pm

да да доста беше коментирање овде

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Чет Дек 04, 2008 9:32 pm

Јас каснам малце ама ке кажам изгледов на форумчево е топ назнам што друго да кажам таман за новогодишна атмосвера Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Саб Дек 13, 2008 5:04 am

Plavuska напиша:
Eve jas ja imam taa cest prva da iskomentiram haha noviot izgled e prekrasen voodusevena sum navistina poubavo ne mozese da izgleda forumcevo.Sekoja cest.....


Женска ај плс прочитај правила не ми личи мене да критикувам али КИРИЛИЦА според правилата на форумот..!!

Извинете..!

- Изгледот е добар ама не СУПЕР хаха ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Пон Дек 29, 2008 2:33 pm

еј супер е форумчето на мојот кумашин да го пофалам Wink позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Пон Дек 29, 2008 3:46 pm

Ама твојот кумашин треба да те кара Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   Чет Јан 01, 2009 5:11 pm

нее бе грешка си Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Нов изглед на кулзон форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Нов изглед на кулзон форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Предлози-
Отиди до: