CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Која беше последната СМС порака што сте ја примиле

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Ное 17, 2008 4:07 pm

Даааа многу ми се одеше али имав за учење имам испит за една недела и ништо го разочарав хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Ное 17, 2008 4:14 pm

еееее штета bounce

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Ное 17, 2008 4:34 pm

Абе не го затворија патот за водно .. има кога да се оди Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Ное 17, 2008 8:05 pm

нее бе тие алапачите од седмо три трескаат глупости..јееее Биг Мама нема да ни биде класна!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Ное 17, 2008 8:09 pm

Ane напиша:
нее бе тие алапачите од седмо три трескаат глупости..јееее Биг Мама нема да ни биде класна!!
знаеш како го знаеме седмо три хахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Ное 17, 2008 8:18 pm

знам бе дури и презимињата им ги знаеш..хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Сре Ное 19, 2008 3:06 pm

Еве само што ми стигна и гласи..Немој да дозволиш некој да те има кога ке посака и да си игра со тебе,затоа што ти си кукла што може да се гледа од излог и ретко кој може да биде заслужено со тебе!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Сре Ное 19, 2008 11:36 pm

Ноќва има баш многу ѕвезди на небото, ај те молам пиши која си ти да не се мачам да те барам, очите ми испаднаа цела вечер!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Нед Ное 30, 2008 3:01 am

Мммммм некој е вљубен ...сонце бе многу е слатка поракава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Дек 01, 2008 6:07 pm

Embarassed

Вчера добив друга:

Кад ти било шта крене по злу, не брини драга моја, увек ќу бити ту!

(ова дека бев многу нервозна дента Razz)

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Дек 01, 2008 7:13 pm

Шо ќе прааме денеска .. ај да се дог. оти е досадно ного =)

од една другарка =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Вто Дек 02, 2008 9:53 pm

Ја те чекам тука кај шо се чекавме завчера. Ајде мрзо една :Р

од една другарка Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Сре Дек 03, 2008 12:55 am

Еее не дозволувам мрза да ми вели и тоа другарка хаха Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Сре Дек 03, 2008 12:56 pm

ее зашо не? не бегај од вистината хахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Дек 12, 2008 7:34 pm

што да кажам..
пцовки од другарка ми зошто изгубивме ракомет со русија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Дек 12, 2008 11:01 pm

ама добивме од белорусија хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Дек 12, 2008 11:23 pm

Ти го гледам главчето преку прозор пази што правиш- од еден другар хахаха ме изнасмеал
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Дек 12, 2008 11:31 pm

срц иди у п.м. несакам да те видам хахаххахаххSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Саб Дек 13, 2008 12:27 am

@komita@ напиша:
срц иди у п.м. несакам да те видам хахаххахаххSmile
Добра е хаха само не ни кажа од кој е ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Саб Дек 13, 2008 12:46 am

хееххе што има врска од кој е битна е содржината хахахха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Саб Дек 13, 2008 2:03 am

Ее ние како ти кажуваме се ? мораш да кажеш
кога ќе почнеш нешто треба да се доискажеш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Саб Дек 13, 2008 2:09 am

неможам таков ми е табиетот Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Саб Дек 13, 2008 7:16 am

Последна Примена Порака Беше 00:03h 13-ДЕКЕМВРИ-2008 Од ЛОЛ:

- Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua,Të Dua...
* Превод: Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам, Те Сакам...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Саб Дек 13, 2008 3:40 pm

Таква порака да добиеш е голема чест Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пон Дек 15, 2008 9:24 pm

некоја девојка тука...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   

Вратете се на почетокот Go down
 
Која беше последната СМС порака што сте ја примиле
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: