CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Која беше последната СМС порака што сте ја примиле

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Дек 19, 2008 4:13 am

Ane напиша:
некоја девојка тука...

* Ane Сигурно дека девојка од машки такви не примам хахахахa... Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Вто Дек 23, 2008 4:35 pm

'ане уклучи се на мсн морам да ти кажам нешто'
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Дек 26, 2008 12:13 am

Ane напиша:
'ане уклучи се на мсн морам да ти кажам нешто'

е такви пораки највеќе мразам. Па ако имаш нешто да ми каже
ш кажи ми тука а не на мсн, па компликации, па паднала конекцијата, па не се вклучила, па не сум била дома лелеееее

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Дек 26, 2008 12:15 am

абее економичност .. поевтино е на мсн =) младинава сите економистии ... ќе има кој да ни ја води државата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Дек 26, 2008 12:17 am

ако не пропадне додека да порасне младината

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Дек 26, 2008 12:21 am

ххехехех да ви кажам право и јас многу се нервирам кога се дописувам со некого и кога ке го чекам пола саат да ми врати Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Дек 26, 2008 12:23 am

а ова на чиј рачун е? Ај признај Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Дек 26, 2008 12:24 am

@komita@ напиша:
ххехехех да ви кажам право и јас многу се нервирам кога се дописувам со некого и кога ке го чекам пола саат да ми врати Razz
Ц.ц.Ц. а да не чекаш по повеќе ?хахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Пет Дек 26, 2008 12:58 am

да да што си е вистина си е вистина струмичанчето го чекам по пола ден да ми врати хиххихихи т.е. гока затоа изгледа и браната таму до тој степен им е касно палат хахахха Smile се шалам гока топ си немој да ми се лутиш мала шала само ако можеш побрзо одговарај Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Саб Дек 27, 2008 4:27 pm

ТЕ САКАМ ЗА СЕБЕ И САМО ТЕБЕ*ЈАС И ТИ ЗАСЕКОГАШ*СЛАТКИ СНИ*те чекам на сон.буб

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   Саб Дек 27, 2008 8:27 pm

[G]irL4[E] напиша:
Ane напиша:
'ане уклучи се на мсн морам да ти кажам нешто'

е такви пораки највеќе мразам. Па ако имаш нешто да ми каже
ш кажи ми тука а не на мсн, па компликации, па паднала конекцијата, па не се вклучила, па не сум била дома лелеееее
ИМАШ ПРАВО!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Која беше последната СМС порака што сте ја примиле   

Вратете се на почетокот Go down
 
Која беше последната СМС порака што сте ја примиле
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: