CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Најромантичен кафич?

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Најромантичен кафич?   Вто Дек 02, 2008 3:29 pm

Има ли таков романтичен кафич во вашиот град? Дали го посетувате ноќно време кога шетате низ град со својот партнер/ка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најромантичен кафич?   Вто Дек 02, 2008 4:20 pm

Хм...кога правев нова година со ели најдов таков кафич...се наоѓа во трговски центар Беверли Хилс и се вика 9-ка..на Дарко панчев е кафичот..топ е...баш онака за парови е..има свеќички насекаде затемнето е ,романтична музика..плус топ си поминав никогаш нема да го заборавам тој провод

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Најромантичен кафич?   Сре Дек 03, 2008 2:07 pm

еее па искрено не знам..мора да има. јас не сум била хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Најромантичен кафич?   Сре Дек 03, 2008 2:08 pm

за со дечко е милина озбилно...

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Најромантичен кафич?   Сре Дек 03, 2008 2:37 pm

Њу Ејџ во центар ама во лето (додуша може и во зима, зашто да не) Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Најромантичен кафич?   Чет Дек 04, 2008 12:03 am

viktor_mak напиша:
Њу Ејџ во центар ама во лето (додуша може и во зима, зашто да не) Wink
абе зима - лето .. не е битно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unFaiThFul giRL*

avatar

Female Број на мислења : 17
Registration date : 2009-12-08

ПишувањеПредмет: Re: Најромантичен кафич?   Вто Дек 08, 2009 7:40 pm

Хм.. најромантично диско кј нас у тетово е ''City''. Го обожавам тоа диско.. кога ќе влезем унутра ка у Холивуд да влагаш х)) Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најромантичен кафич?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најромантичен кафич?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Ноќен живот-
Отиди до: