CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Дали сте биле искористени?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Пон Дек 15, 2008 9:26 pm

епа јас не искористувам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Пет Дек 19, 2008 4:26 am

Ane напиша:
епа јас не искористувам!

* Сестро не реков ЈАС и не РЕЧЕ никој тука дека ти си таа или ја СУМ тој туку општо е. Како што видов јас темата е ДАЛИ СТЕ БИЛЕ ИСКОРИСТЕНИ? така барем ја видов и не реков дека ти или некој друг ОПШТО за сите и за мене тоа важи можеби не со чист збор ИСКОРИСТУВАЊЕ али има некоја ДАЛАВЕРА плс..! тоа во денешница е СТАРТ од кога ќе излезеш од дома значи сите се више мавикнати на тоа..

ИСКОРИСТИВАЊЕ = ДОБРО УТРО
ПРЕВАРА = ДОБАР ДЕН
ЛАЖЕЊЕ = ДОБРО ВЕЧЕР

Еве вака излгледаат лошите работи спроти добрите зборови кој треба да ги има а се заменети со лоши работи ипак оваа е мое мислење..!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   Саб Дек 27, 2008 10:09 pm

сори ми се стори!хаххахахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле искористени?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали сте биле искористени?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: