CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Украсивте ли по дома?

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Украсивте ли по дома?   Нед Дек 07, 2008 4:39 pm

Се ближи нова година. Ја накитивте ли елката? Украсивте ли по дома? Како? Кажете некоја интересна идеја! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Пон Дек 08, 2008 8:25 pm

рано е уште!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Пон Дек 08, 2008 11:47 pm

Дома сеуште не но затоа денес накитивме на работа и многу ми се допага како се излезе инаку ставивме комбинација сино со сребрено ептен е добро.....многу се радувам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Вто Дек 09, 2008 12:14 am

Мене многу ми е мерак да украсувам ... ама моите не се баш по украсувањето =( инаку уште е рано има време
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Вто Дек 09, 2008 12:49 pm

Епа ако ти е мертак направи си го меракот и не се замарај....и јас обожавам да китам ај уште некој ден и дома ке средам..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Вто Дек 09, 2008 1:28 pm

Мене најголем мерак ми е кога ги гледам сестра ми и мајка ми како ја китат елката а ја кулирам

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Пет Дек 12, 2008 7:41 pm

па мрза!ама да ти кажам право ја се радувам кога ти не ја китиш елката
т.е. сама си ја китам!тралала Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Пет Дек 12, 2008 8:44 pm

што мора да украсувам па јас сум дома нели ххехехехх Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Пет Дек 12, 2008 10:12 pm

ииии еве ја китката се јави хахахаха
Јас денес украсив и целата куќа е на црвено и златно. Многу ми се допаѓа. И нова елка си купив Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Пет Дек 12, 2008 11:10 pm

Бравос бравос на сите што сте толку вредни работливи и брзи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Пет Дек 12, 2008 11:26 pm

Можам да замислам колку е убаво украсено браво браво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Саб Дек 13, 2008 1:20 am

еххехех морам малце да се шалам што да се прави не китка букет Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Пон Дек 15, 2008 9:43 pm

јас сакам шарена елка,па не за џабе имам лампиони во секоја боја!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Пет Дек 26, 2008 12:18 am

ее и тоа ми се свиѓа ама некоја комбинација од две бои ми е покул Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Саб Дек 27, 2008 9:55 pm

зависи до карактер...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Вто Дек 30, 2008 7:50 pm

Jас бидејки една од омилените бои ми е сината може да биде украсена елката со сина и бела така нешто и евентуално црвена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   Пет Јан 09, 2009 2:23 pm

сива и сина е многу убаво I love you

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Украсивте ли по дома?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Украсивте ли по дома?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Дом и семејство-
Отиди до: