CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што ве расположува?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Што ве расположува?   Сре Окт 22, 2008 8:06 pm

Што ве расположува...дечкото/девојката,смс порака,убав подарок...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Сре Окт 22, 2008 8:14 pm

Најмногу се расположувам од моето друштво ... кога сум со моите најдобри другари и другарки ми е најубаво ... само тогаш уживам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Сре Окт 22, 2008 8:41 pm

најмногу ме расположува кога сум со нате и јована па така си кажуваме што ни падне на памет.. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Сре Окт 22, 2008 8:49 pm

Па мене денеска ми е најсреќен ден .. роденден , пријатно ме изненадија и ми го честитаја сите другари , другарки , професори и се чувствувам среќен , а инаку ме расположува друштвото , музика и сл.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Сре Окт 22, 2008 8:50 pm

среќен роденден! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Сре Окт 22, 2008 8:51 pm

Фала Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Сре Окт 22, 2008 9:09 pm

мене ме расположува музиката,друштвото а посебно колегите и колешките од фах ... хаха инаку соте нека ти е срекен роденден од мее позз jocolor


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 3:35 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Сре Окт 22, 2008 9:19 pm

hmm..pa vo princip sum sekad raspolozena ama me raspolozuvaat sekad najlududite luge so se okolu mene.... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Чет Окт 23, 2008 2:49 pm

Me raspolozuvaat site sto si gi sakam...inaku pozz i sreken rodenden do sote i mu posakuvam se najubavo i se sto sakas i posakuvas vo zivotot da ti se ispolni...iskreno i od srce Maja i fala ti za komentarot pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Чет Окт 23, 2008 3:37 pm

Фала плавушке за коментарот Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Чет Окт 23, 2008 4:08 pm

Uzivaj za toa sme tuka neli?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Чет Окт 23, 2008 6:04 pm

hehe bratko jas malce kasnam malce poveke ama aj neka ti e sreken rodendenot hehe drugiot da si go docekas posreken pobogat za mn iskreno prijatelstava i sekako malce poveke pamet i zaljuben do usi:D
Вратете се на почетокот Go down
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Чет Окт 23, 2008 10:07 pm

a sto ne raspolozuva pa se znae eden ubav vedar razgovor so prijatelite hehe nekade na nekoe mirno mesto kafence zezancii toa e ona sto najmnogu moze da mi gi napoli bateriite samo sega vo posledno vreme e se potesko da se stigne se....ama ako se saka se naoga vreme pozz do site hehe
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Чет Окт 23, 2008 10:45 pm

leleeee ne znaev deka ti e rod..Ama eve sea malce so zakasnuvanje SREKEN RODENDEN Razz Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
! Kire !Број на мислења : 1
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Пет Окт 24, 2008 12:23 am

paaaaa so me raspolozuva ..... so znam onaka koa sum so drustvo koa se zaebavame i praime gluposti Very Happy sekako moze i neso so devojce Wink...... sreken rodenden iako ne te znam ......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Пет Окт 24, 2008 12:47 am

инаку сакам секогаш добар муабет,зезање,шала а по некој пат и добро танго со некоја добра девојка или другарка Wink хаха


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 3:36 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
milan

avatar

Male Број на мислења : 23
Age : 27
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Пет Окт 24, 2008 3:57 pm

se raspolozuvam koga sum vo dobro drustvo,i malku alkohol a se podrazbira treba da ima i dobra atmosvera Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Пет Окт 24, 2008 4:05 pm

hehe epa bate ne si go zgrsil masetoto se naogas na vistinsko mesto so vistinski luge za ubav muabet....hehe nema alhohol ama ima super luge:D
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Пет Окт 24, 2008 4:09 pm

Lover20 напиша:
hehe epa bate ne si go zgrsil masetoto se naogas na vistinsko mesto so vistinski luge za ubav muabet....hehe nema alhohol ama ima super luge:D
Точно како што е мотото на форумот
„Кул форум за кул луѓе “ Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Пет Окт 24, 2008 6:29 pm

pa me raspolozuva nekoja dobra balada iako zvuci cudno posle me raspolozuva devojkami i majkami
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Пет Окт 24, 2008 7:39 pm

beam напиша:
pa me raspolozuva nekoja dobra balada iako zvuci cudno posle me raspolozuva devojkami i majkami
МАЈКА ТИ ? чудо не видено може мене само да ме изнервира мајка ми хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Пет Окт 24, 2008 9:57 pm

Зависи каква мајка имаш. Најдобра е таа што уво не ја боли за тебе Smile

Мене ме расположуваат добри друштва муабети виното и компјутерот кога ке видам како се мачи да отвори my computer Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Саб Окт 25, 2008 11:45 pm

Моментално ме расположија вашите постови хехе...инаку ме расположува добра музика, друштво, некој добар виц, некоја дообра книга итн.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Чет Ное 20, 2008 5:11 pm

Да додадам дека се расположувам и кога слушам добра музика и кога свирам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   Чет Ное 20, 2008 6:28 pm

Мене да ви кажам право ме расположува добра песна, иако некој ден ми е многу лош добра песна може да ме развесели и други работи може да ме развеселат како добро друштво итн...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што ве расположува?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што ве расположува?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: