CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што сакате во моментов?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Што сакате во моментов?   Пет Дек 12, 2008 10:18 pm

Што би сакале во овој момент? Да направите нешто , да имате нешто ? Што?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Пет Дек 12, 2008 10:35 pm

Да си слушам гласна музика Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Пет Дек 12, 2008 10:44 pm

Сега сакам да ми донесе некој нешто благичко овошје и сокче да си апнам


Последната промена е направена од Go Ka на Саб Дек 13, 2008 1:02 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Пет Дек 12, 2008 10:46 pm

Незнам може да се каже да си во добро друштво и да си помиеш топ незаборавна нок хехехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 13, 2008 6:24 am

Чипс ми фали тоа е тоа ништо друго во моментов само b1g Chips и доо 08:00h буден сеа е кај мене 04:24h хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 13, 2008 12:45 pm

нее другар чипс не ти фали...ти си луууд 5 саат те фати на форум..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 13, 2008 2:55 pm

Сакам денес да е петок
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 13, 2008 3:21 pm

хахаха....сакам да е понеделник за да гока тргне во школо

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 13, 2008 3:25 pm

Бре само јас ли ќе одам на школо ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Пон Дек 15, 2008 9:34 pm

сакам да е петок затоа што е крај на школската недела т.е. крај на пеколот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Пет Дек 19, 2008 4:39 am

Иво напиша:
нее другар чипс не ти фали...ти си луууд 5 саат те фати на форум..

* Псссс брат како да не ме знаеш мене и мојот саат. Саатот ми е наместен со NEW YORK мојата работа е навечер инспирациите за ДИЗАЈН ми доаѓаат после 00:00 и работам 8 часа нај нормално како ДРЖАВНА РАБОТА хахаха што ми отвараш уста(раце) иве сеа а?! хахаха и знаеш и се праиш на тапан малку ..!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 20, 2008 3:08 am

Сакам да дојде некој на форумот да ми прави друштво =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 20, 2008 9:53 pm

еве ти се исполни желбата јас сум тука а ти??????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Дек 21, 2008 4:16 am

Ее ние изгледа никогаш нема да се погодиме во исто време Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Дек 21, 2008 6:19 pm

Сакамм во моментов добро друштво да ми биде во потполност уживањето=)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Нед Дек 21, 2008 9:09 pm

хехеххе значи уште јас ти фалам а ??? Razz ххххх
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Вто Дек 23, 2008 4:18 pm

во моментов сакам да си јадам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 27, 2008 4:19 am

Сакам да се фрлам од тарасаSad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 27, 2008 4:20 pm

САКАМ СКОПСКО!

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 27, 2008 8:29 pm

Иво напиша:
САКАМ СКОПСКО!
И ЈАС САКАМ ЕДНО!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 27, 2008 8:35 pm

Ane напиша:
Иво напиша:
САКАМ СКОПСКО!
И ЈАС САКАМ ЕДНО!
Како бре ќе пиеш пиво Shocked Малечка си уште има време за тоа .. не верувам дека батко ти ќе ти даде Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 27, 2008 9:50 pm

се шегувам...не сум до толку..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 27, 2008 9:52 pm

Plavuska напиша:
Сакам да се фрлам од тарасаSad

како така маја ти се молам Sad немој така ке плацеме и ние не се фрлај Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 27, 2008 10:00 pm

@komita@ напиша:
Plavuska напиша:
Сакам да се фрлам од тарасаSad

како така маја ти се молам Sad немој така ке плацеме и ние не се фрлај Smile
те поддржувам комита!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   Саб Дек 27, 2008 10:01 pm

Во моментов сакам да сме 2ри јануариии !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што сакате во моментов?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што сакате во моментов?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: