CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала во сеќавање?   Пет Дек 12, 2008 10:20 pm

Како мали надвор сме си играле многу различни игри? Која ви е омилена игра на која што секогаш ќе се сеќавате?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Пет Дек 12, 2008 10:26 pm

миженка криенка или по нашки жмурка Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Дек 13, 2008 1:02 am

фудбал
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Дек 13, 2008 1:06 am

Грабни стапче игравме многу,ластик со другарките а за жмурка се подразбира тие ми се онака нај..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Дек 13, 2008 1:10 am

кај нас ние викаме мижничка =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Дек 13, 2008 1:15 am

Како и да е битно закон игра е жими се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Дек 13, 2008 1:15 am

еееејјј знаеме дека вие сте уникат хахахха вие сте посебна граматика нема што хххахахахSmileSmileSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Дек 13, 2008 1:19 am

Пак да се рчкаш леле ц ц ц ц
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Дек 13, 2008 1:23 am

Ехее едвај издржувам да ви зборувам овде на литературно .. сигурно мешам, многу пати се заборавам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Дек 13, 2008 1:32 am

Не па и ти супер си продолжи си така
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Дек 13, 2008 1:41 am

На вас ви е лесно .. дозволено ви е и да скршете нешто по Скопски Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Дек 13, 2008 1:43 am

супер си јас иначе излезех не пишувајте хаххаххаххххх не се лути се шалам иначе топ си со узивај не ми замерувајSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Дек 13, 2008 1:53 am

Хаха не ти замерувааам ... туку да не ојде да играаш мижничка вонка ? или па ојде да глееш нешто ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Дек 13, 2008 1:55 am

Вонка беше надвор така?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Дек 13, 2008 2:18 am

Plavuska напиша:
Вонка беше надвор така?
да да така е Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Дек 20, 2008 10:06 pm

ииииии мајката па ти маја си знаела многу работи бравос Razz хахаххах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Нед Дек 21, 2008 2:06 am

Да да таа знае .. а ти дали ќе кажеш нешто паметно ? Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Нед Дек 21, 2008 9:26 pm

јас ако чекаш јас да ти кажам нешто паметно ке се изначекаш да знаеш хехехеххе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Пон Дек 22, 2008 6:00 pm

Тоа го научив веќе ...
Саржо Фудбалерот .. кој знае на страна си седел како љута резерва додека другите играле
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Пон Дек 22, 2008 10:46 pm

ххеххехе е баш за тоа си погрешила ако сакаш прашај го и админот и секој што ме знае па ке праиме муабет а Саржо никогаш не бил резерва SmileRazz или во прв план или ништо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Вто Дек 23, 2008 4:13 pm

жмурка..не за џабе имав модрици
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Сре Дек 31, 2008 4:20 am

Ануле ништо не е за џабе Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   Саб Јан 03, 2009 7:46 pm

хехе мудро кажано гока.

И ластик игравме многу, боси. Нозете ми поцрвенуваа од скокање хехехе ама никогаш не се откажував.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала   

Вратете се на почетокот Go down
 
Која игра најмногу сте ја играле во детството и ви останала
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: