CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Вто Дек 23, 2008 4:33 pm

b1g-b3n1 напиша:
Go Ka напиша:
Кој би го избрале за ваш сосед?

* Go Ka ги прочитав сите мислења и заклучив дека ти си единствена која сака добар комшилук онда ако си за добар комшилук повели ке ти најдам стан до мојата зграда или пак во мојата зграда да ми бидеш комшика па да пиеме САБАЈЛЕЧКО КАФФЕ заедно.! И ја сакам добар комшиа само да не е политичар пошто политичарите лажат..! чекам одговор Go Ka Razz
Подалеку од политиката ... не се сеќирај и да сум политичарка нема да те лажам Razz
Стварно потребен е некој добар комшија .. бидејќи за се што ти треба и ако е итно најпрвин ќе истрчаш кај комшијата затоа што е најблизок
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Вто Дек 23, 2008 10:49 pm

хехехе морее ај јас што мислам сигурно не е тоа хахахаха Razz Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Чет Дек 25, 2008 3:39 am

Сигурно дека е така Go Ka ..! ако ти треба добар комшиа онда ајде бујрум во: Никола Малешевски 22/2-6 1000 Скопје Општина Чаир Населба Топанско Поле..!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Чет Дек 25, 2008 1:33 pm

Така е ...не е битно дали комшијата ке ти биде познат или не...барем за мене
Битно е да имате муабет,кафенце па некогаш и топло ракии4е мераци и да е тука кога ти е најпотребен нели..?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Чет Дек 25, 2008 7:56 pm

да де..па баш некој познат не сакам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Чет Дек 25, 2008 11:38 pm

што ќе ми е познат за комшија..да ми попува кога ќе ми дојде на кафе хахха и плус нема да има време за комшиите

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Чет Дек 25, 2008 11:58 pm

Скормни сте сите .. браво браво ме радува тоа што имаме таков скромен народ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Чет Дек 25, 2008 11:59 pm

па така е тоа Smile скромноста ми е middle name хахаххаа

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Саб Дек 27, 2008 9:34 pm

мани ги познатите..секоја вечер ке прават забави,нема да можеш на раат да спиеш..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Саб Дек 27, 2008 9:36 pm

Ane напиша:
мани ги познатите..секоја вечер ке прават забави,нема да можеш на раат да спиеш..
Па и ти ќе се забавуваш заедно со нив ... или ќе влезеш внатре или ќе седиш на скалите и ќе слушаш Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Саб Дек 27, 2008 9:38 pm

не фала...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Сре Дек 31, 2008 4:11 am

Ааа ништо од вас ... не сакате вие журкање ич
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Саб Јан 03, 2009 8:00 pm

е какво журкање кога цел живот не се дома тие познатите? Што ќе ми е?Само да се фалам дека ми е комшија а он и да не знае како се викам. ..само по работа одат....немаат ич време за комшиите.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Сре Јан 07, 2009 4:13 pm

Епаа ајј да те видам тебе ако си позната личност дали ке нема да трчкаш по своите работи Razz?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   Пет Јан 09, 2009 2:19 pm

е па да де, ќе трчкам хаха затоа и нејќам познат за комшија, не го наоѓам за кабает сега само нејќам да ми е комшија Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кои од познатите личности би сакале да ви бидат соседи?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: