CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Енрике бакнувал малолетничка

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Енрике бакнувал малолетничка   Саб Дек 13, 2008 12:15 am

На последниот настап на Енрике Иглесиас на сцената повлекол малолетна обожавателка, и додека ја пеел песната ја гушкал и бакнувал, за на крајот да и даде еден квалитетен врел бакнеж.
Енрике Иглесиас неодамна на интервју за Метро изјавил дека неговата целна публика се жени стари помеѓу 70 и 85 години.
Но, на Jingle Bell балот кој го организира Capital FM, Енрике наместо стара бабичка на сцената повлекол 17 годишно девојче со кое заедно ја пееле песната Hero.
Обожавателката нормално била надвор од себе додека го слушала милозвучниот глас на популарниот пејач, а за цело времетраење на песната, Енрике и девојчето биле во слатка прегратка.
За крај младиот заводник се одлучил да ја награди девојката со врел бакнеж, а само на нас ни останува да се запрашаме дали Енрике би го направил истото доколку наместо девојчето била некоја жена од неговата "целна публика"!
Леле гока мене вака незнам..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Енрике бакнувал малолетничка   Саб Дек 13, 2008 12:18 am


Знам јас за тоа .. најлошата негова одлика
незнам зошто го прави тоа не ми е јасно и кога видов се изнервирав ама не е прв пат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Енрике бакнувал малолетничка   Пон Дек 15, 2008 9:47 pm

абе Го Ка не се нервирај па сите правиме грешки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Енрике бакнувал малолетничка   

Вратете се на почетокот Go down
 
Енрике бакнувал малолетничка
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: