CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Откачување

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Откачување   Саб Дек 13, 2008 1:27 am

Ајде овде откачете се .. земете пример од нашиот комита кој што ме испровоцира да ја отворам оваа тема бидејќи веќе тесно му беше да ги расипува темите .. секаде се откачи

Ајдее овдее шекнувајтее сее ! bounce Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 1:28 am

хахаха богами денес незнам што му е...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 1:44 am

Ќе се поправи на пролет хаха со времето заедно одат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 1:46 am

кој тоаа хахахах? случајно да не ме оговарате или така ми се чини???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 1:48 am

Не бе туку го чекавме кралот на оваа тема Razz и еве од некаде дојде на бел коњ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 1:49 am

хехехе девојченце грешка принцот хахахахах Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 1:51 am

А се извинувам ваше височество
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 1:52 am

така е чедо овој пат ке бидеш поштедена следниот пат на ѓиљотиња хахахахха Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 1:53 am

Хахаха за тебе?Неее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 1:55 am

Абеее јас уште од сега ќе си ја ставам главата под сеќирата.. ако кажете вие Принцу Откаченко
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 1:56 am

Аааа ова е веке нешто хах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 2:01 am

почнавте и да ме ребрате а ке ви го викнам спајдрмен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 2:05 am

Значи неблагодарник .. и тема му отворив и пак се жали
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 2:07 am

хххххх не се жалам мислам се жалам кога ме зезаат јас сакам само да зафркавам а несакам да ме зафркаваат хехехехехх се шалам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 2:14 am

Епа сега секогаш ќе те зафркавам Razz
2:0 за мене Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 2:29 am

ајде пробај хеехехх ај утре струмичанче ке се видиме ххххкој на кого ке зафркава Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 2:30 am

Ајде ајде не се сеќирај ти јас сум овде Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 7:24 am

комита синеее кој те закача Razz кажи на тато само ако е ЖЕНСКО не смеам ќе не фати законот хахахаха хахаха хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Саб Дек 13, 2008 3:11 pm

Па не смееш .. мора да се почитуваат правата на женските
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Пон Дек 15, 2008 9:37 pm

епа мора да се почитуваат правата,нормално
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Сре Дек 17, 2008 1:34 pm

хехехехе зависи за кого хххх за мене закон не важи јас сум од ТопанскоSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Сре Дек 17, 2008 2:41 pm

И ЈАС СУМ ОД ТОПАНСКО,ПА ШТО?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Пет Дек 19, 2008 12:42 am

Ехее абе вие топанчани имате свои правила ве знам јас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Пет Дек 19, 2008 5:11 am

Go Ka напиша:
Ехее абе вие топанчани имате свои правила ве знам јас

- Ехх тука си во правоо ТОПАНСКО си има свои закони своја власт не спаѓа под власта на МАКЕДОНИЈА и законите на МАКЕДОНИЈА ТОПАНСКО е САМОСТОЈНА ДРЖАВА хахаха кажи иве а за поопширно околу прецедателот и министрите:

Прецедател - Бајруш
Премиер - Рефет
Министер за внатрешни работи - Богица
Министер за надворешни работи - Зора
Министер за животна средина - Рефет
Министер за социални работи - Карабаш
Министер за ЖИВОТНИ - Рабит ( на иве комшиата )
ете тоа е дел од нашето раководство хахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Откачување   Пет Дек 19, 2008 4:09 pm

Ауу даа гледам многу јако раководство .. искусен, проверен тим
браво браво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Откачување   

Вратете се на почетокот Go down
 
Откачување
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: