CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Помогнете за COOLZONE-MK

Go down 
АвторПорака
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Помогнете за COOLZONE-MK   Пет Дек 19, 2008 5:32 am

- Поздрав драги читатели на овој пост/мислење..

- Јас се извинувам ако е отворена темава на погрешно место не не видов на друго место ваква тема можеби има но интернетот ми е преслаб и можеби сум пропуштил тоа.!


Како прво моите комплименти за форумот и вашите пост/мислења.Откако го видов банерот на гоогле адсенссе одма ми отиде паметот за да отоворам тема Помогнете за COOLZONE-MK.
- Целта е да се помогне COOLZONE-MK за да може следната година да дојде до лиценциран vBulletin форум кој е доста подобар од овој во кој е форумот сега за сега.Значи вашата работа е барем еднаш дневно или пак коа ке влезете во форумот да кликнете врз баннерот кој е испод баннерот на кул зоне, тоа е многу единствено само со 1 клик и вие автоматски и тоа економси помагате за да дојдеме на повисок ранг како форум ипак мислам дека и вие го сакате тоа!

- Постапките кој треба да ги направите се следниве:
1. Да кликнете на баннерот кој е испод баннерот на COOLZONE-MK.
2. Да се вратите повторно на форумот во случај ако ве префрли во друга веб страница.
3. Да идете на Tools/ потоа Options потоа идете Privacy и тука ке се појави копче со има Show Cookies кликнете тука и потоа ке ви се отвори нов прозор и повторно ќе ви се појави еден друг прозор вие треба да кликнете на Remove all cookiеs.
4 Потоа кога ќе се вратите во форумот можеби нема да бидете директно логирани тоа сигурно нема да ве замара ако после ова помош не сте автоматски логирани тоа е 1 минута изгубено време да се логирате во нашиот форум.
5. По сето ова вие си продолжувате со вашиот сурф или чат.
6. Постапките погоре кој ви ги покажав се за FIREFOX MOZILA меѓутоа вие истот или сличното го имате на INTERNET EXPLORER.
7. Ова мора да го направите поради тоа што гоогле има многу ефикасни скрипти кои ја анализират веб страната најдетално што може.
8. Ова е од чисто мое искуство и затоа најдобро е да постапите според постапките што ви ги покажувам.

- Ви се заблагодарувам во име на Админот и во случај ако гоогле адессенсе не се ставени од админот онда не мора да кликате.
- МОРА ДА ЧЕКАМЕ ДА НИ ДАДЕ ЗЕЛЕН СИГНАЛ АДМИНОТ ЗА ДА ПОЧНЕМЕ СО КЛИКОВИТЕ.!

Ако биде одобрено ова од страната на админот онда ве молам МОДЕРАТОРИ закачете ја темава..!

- Се извинувам во случај ако погрешно сум постирал.! Слободно избричете ја темава.!

(намерно тука го дадов своето мислење пошто видов дека тука се води битката на неретва хаха тука се главните случувања па затоа и тука го дадов мислењето. Преместете го ако не му е местото тука)

- За на крај ве молам ако имате нешто да додатете контактирајте ме на e-Mail: designer@b1g-b3n1.com
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
 
Помогнете за COOLZONE-MK
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: