CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Се радувате ли на успесите на другите?

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Се радувате ли на успесите на другите?   Пон Дек 22, 2008 10:57 am

Кратко и јасно:
Се радувате ли за туѓите успеси?
Ве прават ли туѓите победи среќен? Дали вие сте среќни со успесите на блиските? Дали можат победите и успесите на вашите пријатели да бидат причина за среќа кај вас? Колку сте среќни кога вашите блиски победуваат, кога ти се среќни?

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Се радувате ли на успесите на другите?   Пон Дек 22, 2008 5:57 pm

За оваа тема има многу да се зборува но евее јас на кратко ќе кажам нешто.
Јас сум многу среќна кога луѓето кои што ми се блиски и многу ги сакам живеат во среќа и кога имаат успеси јас сум многу среќна.Едноставно нивната среќа и мене ме прави среќна. Јас никако не можам да бидам весела ако мојата другарка има некој проблем. Во овој случај секогаш настојувам да помогнам со тоа што кога ќе се разреши случајот и таа пак би била среќна а и јас заедно со неа ... =) Има ли нешто поубаво од среќата ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Се радувате ли на успесите на другите?   Пон Дек 22, 2008 10:50 pm

Да ви кажам право се радувам многу кога некој мој близок ке биде радосен или кога ке постигне нешто што го сакал тоа ми е исто како и јас да сум го исполнил она што го сакам и многу сум срекен Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Се радувате ли на успесите на другите?   Вто Дек 23, 2008 4:12 pm

нормално дека се радувам не некој близок пријател/роднина
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Се радувате ли на успесите на другите?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Се радувате ли на успесите на другите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: