CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Дали богатите се скржави?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Дали богатите се скржави?   Пон Дек 22, 2008 10:58 am

Што мислите.. дали богатите се скржави?

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пон Дек 22, 2008 5:54 pm

Па тоа не зависи од тоа дали си богат или не ... може да бидеш сиромашен а да го дадеш и последниот грош. Значи зависи до човекот каков е по душа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Вто Дек 23, 2008 4:16 pm

па немора да значи.и тоше беше богат,па на сите им помагаше(секој концерт беше хуманитарен)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Чет Дек 25, 2008 1:47 pm

Да да се зависи од тоа каков е човекот има многу луѓе кои имаат многу а си гледаат само за себе,но и обратно иако мое мислење е дека тие што имаат помалку даваат повеќе ..тоа е тоа непишано правило се зависи од луѓето!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Чет Дек 25, 2008 7:55 pm

се согласувам со Го Ка и Plavuska..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Чет Дек 25, 2008 10:57 pm

да да дефинитивно зависи од човекот немора да значи дека ако е богат е скржав Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Чет Дек 25, 2008 11:30 pm

од карактер зависи се’ иако многу богаташи даваат хуманитарни ствари само за да ги фати камера.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:34 am

Па не е мал овој свет ... има секакви случаеви
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:34 am

Така е така е штом ти кажа сигурно е така хахахах Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:35 am

е така е така е Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:36 am

Колкава поддршка имам .. не сум знаела до сега
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:37 am

е како не си знаела? немој да ме разочаруеш сеа..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:37 am

Епа сега знам .. а ќе ме поддржувате ли сега кога ќе треба да ве напуштам?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:38 am

Немој така штом и магде те подржа готово е бидна гока има целосна подршка Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:39 am

како мислиш кога и магде? Па јас секогаш прва ја подржувам..нели коалиција сме?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:41 am

Продолжете продолжете ... =)

А јас ќе си одам штом ме пуштате
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:42 am

Ааааааа добро извини Магде Sad јас мислев да те пофалам во смислам дека ти што ке кажеш така е Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:42 am

Ајде магде реплика .. 2 минути збор
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:43 am

епа фала за фалбата...и бтв нема да ми пројде у анвика не се секирај знам дека тоа ќе ми кажеше како следен пост.
А гока кај ќе идеш ти сега?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:44 am

Математиката ме вика .. мора не ме остава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:45 am

хехеех знаеше и што ке кажам Smile иначе гока кој те ослободи ?? хахаха се шалам ако имаш работа слободно од мене си слободна Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:46 am

И да не ме ослободите јас ќе бегам ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Пет Дек 26, 2008 12:54 am

аха ако смееш не биди скржава како не те срам хихихи Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Саб Дек 27, 2008 9:28 pm

не забегувајте од темава,ве молам..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   Саб Дек 27, 2008 10:14 pm

Тука сме тука се вртиме немој да се сеќираш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали богатите се скржави?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали богатите се скржави?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: