CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Секс Школо

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Секс Школо   Чет Окт 23, 2008 12:32 pm

Има тема за љубовни проблеми и совети за решавање на истите. Недостигаше една и за сексуалните проблеми, за кои можеби и немора да се отвори посебна тема, но може да се споделат тука - па заедно да се обидеме да ги решиме. На пример она на Фантом - "каде да го најдам клиторисот?".

Но, да не се ограничуваме само на проблемите. Темава нека служи и за ситни "трикови" кои можат да ја збогатат сексуалната игра, кои сте ги примениле, ви оставиле добар впечаток и кои сакате да им ги препорачате на останатите форумџии.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Вто Окт 28, 2008 1:36 pm

дефинитивно јас не пишувам ништо во оваа тема кој друг сака бујрум..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Вто Окт 28, 2008 2:04 pm

еее хехе соте еј ти да не си доктор офболи случајно? хаха богами ме интересира за тоа што рече,ај баш ако сакаш објасни ми го,да видиме и колку знаеш Wink али не се секирај и да знаеш и да неззнаеш нема да те оценуваме,само ке ти дадеме коментарчиња поззз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Вто Окт 28, 2008 2:06 pm

Димитар темава е отворена вие да прашувате доколку сакате да дознаете нешто повеќе за сексот..треба прашања да се поставуваат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Вто Окт 28, 2008 11:00 pm

епа вака кога сме веќе кај тоа
Сакам соте да ми објасни како да знам дали некоја пред мене имала односи или не...
ајде соте пукај да те видиме колку си добар хахаха elephant
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Вто Окт 28, 2008 11:05 pm

Лесно бе диме ќе дознаеш дали имала односи или не , се понаша многу поразлично од другите хммм не знам како да го објаснам ова со други зборој ништо не ми иди на ум сеа :S
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Вто Окт 28, 2008 11:06 pm

ако може да се умешам..ќе бутнеш прст кај што треба и ќе видиш ебаве беља сте се погодиле стручњаци
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Вто Окт 28, 2008 11:08 pm

не ми идеше на ум да го пишам то .. то шо викаш Иво .. ко че бутниш ако добијаш шамар значи немала , а инаку има да се запалииии .. ФиуУУу !! Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Сре Окт 29, 2008 12:28 am

Admin напиша:
ако може да се умешам..ќе бутнеш прст кај што треба и ќе видиш ебаве беља сте се погодиле стручњаци


фала иво,се гледа дека опасен кумашин сум нашол,алал да му е у све се разбира хаха позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Сре Окт 29, 2008 12:30 am

леле будали цццц...хахха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Сре Окт 29, 2008 12:38 am

ivan4e напиша:
леле будали цццц...хахха

леле дадичке,па ти незнаеше дека сме забегале ние.. хаха geek све сме напушени
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Сре Окт 29, 2008 1:40 am

ехее забегани некој заљубен ехее и иво бате а ако се заглави прстото со праиме тогаш а хехе е тогаш е фрка хехе и сотене мора да значи дека ако немала сексуални односи дека нема да се запали хехе таа ако ти дозволила до тука за понатака......хехе
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Сре Окт 29, 2008 10:17 am

абе се изнервирав у тој момент коа го пишав тоа..бај д веј прво ќе си го прашаш чупето,а и сам ќе забележиш дали имала однос или не..а сигурно тебе димитар нема да ти даде некоја за 1 недела ако е невина..не спиј на тоа уво...и прашувај поубави прашања
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Сре Окт 29, 2008 1:24 pm

е добро де само јас само да си прашам,зашто соте и така се изјави за помош,инаку не сум до толку манијак,повеќе сакам да спијам,да се галам со девојче,него ли да ја праам само онаа работа хаха


Последната промена е направена од Dimce* на Пет Окт 31, 2008 8:11 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Чет Окт 30, 2008 12:09 pm

бравос диме вистинската вредност на една врска се моментите, насмевките глупостите сто сте ги правеле, зесекогаш остануват сите тие просетки сите тие глупости хехе сети тиа лежење на требата па закачкање ова она, таа работа нема да направи да биде подобро или нешто поубаво само за момент ќе ја зајакне врската но и не морада значи дека ќе остане засекогаш таква ако сам не знаеш како да го направиш тоа на не свој оригинален начин, сепак и пред и после таа работа останувате вие исти јас љубиша а таа..... ништо не се менува....
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Чет Окт 30, 2008 12:15 pm

Леле до кај ви отишол муабетов .... се ке си дое само по себе се ке си дознаеш кога ке е време Диме кај се брзаш?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Чет Окт 30, 2008 3:38 pm

ехее мацо ние сме напредни дечиња хехе а диме не се брзај се во свое време.....
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Пет Окт 31, 2008 10:07 am

така е кој чека ќе дочека!! бај д веј назад на тема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Пет Окт 31, 2008 1:55 pm

еј маичка ај нема да брзам,ама овој внатре во мене така ми диктира,не ми дава воздух да земам... хаха инаку јас сум напредно дете,посебно сега кога имам интернет Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Пет Окт 31, 2008 1:57 pm

да де ја лепиш тастатурата и мониторот од гледање голи тетки страм да ти е!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Пет Окт 31, 2008 1:59 pm

ahahahahahahahahahahahhahahahhhaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Пет Окт 31, 2008 2:11 pm

Хаххахахха ах бе Диме...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Пет Окт 31, 2008 4:12 pm

абе заради тоа ме избркаа од час еј , се пресмејв хеахеиахуеа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Пет Окт 31, 2008 9:50 pm

ако здраво е да се смееш.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   Саб Ное 01, 2008 3:47 pm

Иво напиша:
да де ја лепиш тастатурата и мониторот од гледање голи тетки страм да ти е!!!

иво не ме срами тука бе леле,кобожем човек не смее да гледа што он сака,па демократија е бе и да знаеш дека ќе штрајкувам со глад ако некој нешто такви ми забрани хаха pirat lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Секс Школо   

Вратете се на почетокот Go down
 
Секс Школо
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: