CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Спортските оскари доделени

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Спортските оскари доделени   Вто Дек 23, 2008 5:25 pm

Спортските оскари доделени
Пред некој ден беа доделени спортските оскари на нашите спортиски па еве ќе дискутираме дали беа заслужени.

1.Спортист на годината - Вели Мумин
2.Спортистка на годината - Валентина Радуловиќ
3.Млад спортист на годината - Мартин Јовановски
4.Млада спортистка на годината: Јелена Антиќ
5.Најуспешен спортист во странство - Кире Лазаров
6.Најуспешна машка репрезентација - Ракометна
7.Најуспешна женска репрезентација - Ракометна
8.Најуспешна спортска федерација - Ракометна
9.Најуспешен тренер/селектор - Илија Темелковски
10.Најуспешен спортист со телесен инвалитет - Оливера Наковска Бикова
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Спортските оскари доделени   Вто Дек 23, 2008 10:58 pm

Секоја чест за сите спортисти Razz со среќа нека им се медалите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Спортските оскари доделени
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Свет, случувања, македонска дијаспора-
Отиди до: