CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Досада - како ја убивате?

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Досада - како ја убивате?   Сре Дек 24, 2008 11:47 pm

Како се спротивставувате на досадата .. баш сега мене во моментов ми е малце досадно па затоа ми текна да ја отворам оваа тема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Чет Дек 25, 2008 4:01 am

Хахахахаахахаха ахх бе Go Ka Лесно ти е тебе идеш во школо така ..?
А јас што седам по цели денови дома..! Ако ми барат некој дизајн ке работам идам го носам зимам парите се враќам дома навечер иди со друштво начукајсе и ајде дома пак и истото цело време треба да си радосна пак имаш што да правиш идеш во школо (во случај ако идеш ако не идеш знам како е по дома)Cool-ираш во школо а вака дома или надвор досадно верувај :s
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Чет Дек 25, 2008 7:59 pm

гледам телевизија,слушам музика,ке фатам да читам некое списание..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Чет Дек 25, 2008 11:35 pm

мсн, добар филм, поезија...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Пет Дек 26, 2008 1:06 am

Досада незнам како да ја убијам има повеке начини Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Пет Дек 26, 2008 3:14 pm

@komita@ напиша:
Досада незнам како да ја убијам има повеке начини Razz
ехее има милион начини ама кои де?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Саб Дек 27, 2008 4:29 pm

прво и се јавувам на ели па муабети до бескрај.па или ќе шетнеме негде (да јадам) или кај некого дома..значи зборам за обичен ден

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Саб Дек 27, 2008 8:26 pm

заборавив дека понекогаш од досада зборувам по 10 минути со другарките на телефон
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Саб Дек 27, 2008 8:30 pm

Ane напиша:
заборавив дека понекогаш од досада зборувам по 10 минути со другарките на телефон
Ехее тоа е најубаво да знаеш Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Саб Дек 27, 2008 9:23 pm

сите го знаеме тоа,а и го правиме,нели?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Саб Дек 27, 2008 9:32 pm

на телефон и после слушалката неможам да ја извадам од увото залепена хиихииих Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Саб Дек 27, 2008 9:36 pm

@komita@ напиша:
на телефон и после слушалката неможам да ја извадам од увото залепена хиихииих Razz
ај кажи ова,ај кажи она..поминале 10-15 минути..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Саб Дек 27, 2008 9:37 pm

Епаа затоа е сега интернетот.. месенџер и други тропотанци Wink
Поефтино, поинтересно и полесно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Саб Дек 27, 2008 9:39 pm

Go Ka напиша:
Епаа затоа е сега интернетот.. месенџер и други тропотанци Wink
Поефтино, поинтересно и полесно
па јас и на мсн и на телефон зборувам..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Саб Дек 27, 2008 9:45 pm

Јас само кога немам интернет или кога другарките немаат интернет па нема да можеме така да се најдеме ... и или на телефон ќе зборуваме или ќе се видиме и ќе си кажеме што ни треба Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Саб Дек 27, 2008 10:02 pm

Абе нема што вие од струмица друга димензија сте хехехех и во меѓувреме денес го гледав Пандев на топки леле еј радости што да ви расправам Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Саб Дек 27, 2008 10:03 pm

и што има врска твојот пост со темава??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Саб Дек 27, 2008 10:05 pm

Ane напиша:
и што има врска твојот пост со темава??
Малце летна ама арен е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Саб Дек 27, 2008 10:06 pm

нема врска,ке му простиме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Вто Дек 30, 2008 6:21 pm

Хеехе ај ај ако иначе досадата ја тепам се по глава и така поминува си оди ххехе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Сре Дек 31, 2008 3:57 am

Полеека полеекаа немој ти ептен ќе ја исплашиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Саб Јан 03, 2009 8:10 pm

А кога ја боли главата аспирин ли и’ даваш? (на досадата)

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
АнаБанана

avatar

Female Број на мислења : 3
Age : 22
Локација : Кај Јована.
Registration date : 2011-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   Пет Јан 14, 2011 2:24 am

Со пиштол! Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Досада - како ја убивате?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Досада - како ја убивате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: